Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj folyamatosan az...

Miért fáj folyamatosan az alhasam? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6-7-8 napja folyamatosan fáj az alhasam. Mi lehet ennek az oka? Először arra gyanakodtam, hogy azért fáj mert kevesebbet eszek, de aztán ugyanúgy fájt, miután visszatértem a rendszeres étkezésemre. Persze van amikor nem fáj, de az kb 30 percig tart, mert utána belenyilal és akkor nekem végem van... 2-3 nappal a mensim előtt szokott így fájni az alhasam, de már megvan 2 napja és még mindig ugyanúgy fáj. Ha ez számít valamit, akkor nekem 21 nap után szokott újra megjönni, de most 2 hét után jött meg!

13 éves lány voltam!

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 13. 17:37
 1/3 Lizzy0721 válasza:

Ilyem fiatalon előfrodul a rendszertelen ciklus, nekem mindig előtte egy héttel 2-3 napig fáj, aztán a mensim alatt is az első 2-3 napban jellemző, de nyilván nem vagyok orvos, csak tapasztalatot írok, de ha ugy gondolod h ez nem normális akkor szerintem látogass el egy orvsohoz

Remélem tudtam segíteni:)

2016. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti mondat miatt van ez

Mivel elég fiatal vagy nem állt be a menzeszed es a hormonjaid tombolnak

Ne aggódj ez normális meleg ízes palackkal tudod enyhíteni vagy forró zuhannyal

2016. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2016. máj. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!