Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza a nőgyógyászhoz,...

Menjek vissza a nőgyógyászhoz, már évek óta ez van (? ) SOS

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet, hogy már 2-3 éve folyamatosan folyásom van, nem kevés, ezért minden nap tisztaságit használok.

Ez a váladék enyhén sárgás, savanykás szagú, sűrű cucc.

Kb egy hónapja voltam nőorvosnál, ő "csak" ránézett, azt mondta, ez nem vészes, és Canestent ajánlott.

(Egyébként akkor pont menstruáció előtt voltam, olyankor kevesebb folyásom van.)

Kissé megnyugodtam, hogy szerinte minden oké.

Másfél hétig használtam a Canestent, aztán végképp abba hagytam, mert sokat rontott a helyzeten úgy érzem.

A folyás is több, sárgásabb és szagosabb lett, pedig azt hittem, ez majd segít.

Vissza kellene mennem az orvoshoz, de a múltkor sem csinált nagy ügyet belőlem.

Szeretném ezt a problémát otthon, minél hamarabb megoldani, mert már nagyon unom tényleg.

Tudtok valami otthoni, házi megoldást? Akár gyógynövény is jó, mindegy, csak segítsen.

Azért sem akarok visszamenni az orvoshoz, mert nagyon kellemetlenül érintett ez a "vizsgálat". 16 éves vagyok, szűz, szóval nemi életet nem élek.

Egyébként a higiéniámmal nincs gond, ezért sem értem.

Köszönöm, ha tudtok segíteni!



2016. máj. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

natúr joghurtba mártott tampon éjszakára.

amég a panasz tart.

vagy pedig létezik egy kultúráltabb de drágább megoldás is, patikában kaphatsz lactofeel zselét.

viszont piszkosul csíp.

a hatásmechanizmusuk ugyan az.

36/l

2016. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lactofeel nem csíp.


Kérdező menj vissza a dokihiz csibáljon kenettenyésztést!

2016. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább tűnik fertőzésnek a leírtak alapján, főleg hogy a Canesten nem segített... Én másik dokihoz mennék vissza és tenyésztést kérnék. Tb-s dokinál voltál?
2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem magánorvosnál voltam.

Mi az a tenyésztés, azt lehet csak úgy kérni?

2016. máj. 15. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Van amikor kérni kell sőt van ahol kiharcolni hogy ne lehúzás legyen.
2016. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez van, a korunk is megegyezik. Sajnos én nem jutottam megoldásra, esetleg meg tudnád majd nekem írni, ha kiderül mi ez pontosan? Persze fordítva is működne, ha én jutok valamire.
2016. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!