Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiújuló felfázással az iskolai...

Kiújuló felfázással az iskolai védőnő azt mondta menjek nőgyógyászhoz de úgy hallottam urológushoz kell, akkor most melyik?

Figyelt kérdés
A háziorvost szeretném kihagyni, nem zavarja hogy már vagy ötödszörre fázok fel egy évben, csak lapátolná belém az 500mg-os zinnatot ami aztán mindent szétcsesz de urológushoz nem küldd el hogy kivizsgáltassam miért jön ki újra folyton.
2016. febr. 10. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj, nem értem, egy védőnő ezzel miért nődokihoz küld. :S
2016. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen urológushoz.
2016. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Urológus. Ő foglalkozik a húgyutakkal.

A nőgyógyász a nemi szerveiddel foglalkozik, köze nincs a húgy-szerveidhez.


Amúgy szedtél mindent? Monural, Cifran, stb? Ezek nagyon jók.


Még egy jótanács: amikor kijössz a felfázásból, utána pisilsz rendszeresen? Mert ha nem tud ürülni a hólyagod, visszafertőződhetsz. Én így jártam, mert olyan munkahelyem volt, hogy nem lehetett kimenni wc-re akkor, amikor akartam. 3 hónapig küzdöttem a felfázással...

2016. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, utána is járok WC-re ha figyelek akkor kb 3 havonta jön ki de van hogy gyakrabban.
2016. febr. 10. 17:58
 5/5 anonim válasza:
nekem ha ilyen gondom van mindig a nőgyógyászom ír fel valamit
2016. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!