Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Menjek nőgyógyászhoz?

SOS! Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Viszket és pirosas a csiklóm és kicsit a környéke is 2 napja.

De nincs semmi más tünet, hasfájás, furcsa folyás vagy ilyenek.Menjek nőgyógyászhoz vagy ez elmúlik?



2016. máj. 12. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel mindjárt itt a hétvége, amikor kb. sehol nem fognak nagy szívvel fogadni, vagy egyáltalán nem, így ha megteheted, akkor holnap menj el nőgyógyászhoz, mert ki tudja, hogy mi bajod van. Lehet fertőzés, allergia, irritáció, akármi.
2016. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na hát ez szép volt...kikerestem az itteni sztk legrendesebb női nőgyógyászát(mert ez az első alkalmam és eléggé félek) erre egy bunkó nő veszi fel a telefont, lecsesz hogy hogy képzelem hogy ehhez a nőhöz akarok menni, hiszen még kiskorú vagyok 17 évesen(pedig úgy tudom 17 évesen már felnőtt nőgyógyászhoz mehetek), és jövőhét szerdára tudott csak időpontot adni valami férfihez...
2016. máj. 12. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Menj oda akkor amikor a nő rendel és várd ki a sorodat.
2016. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem mész ingyenesre, ahol sorbanállás után behívnak? Akkor már holnap mehetnél.

Egyébként a férfi nőgyógyászok gyakran sokkal jobb szakemberek, mint a nők, szóval ne aggódj. :)

2016. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ha nem fogad fiatal korút, akkor teljesen felesleges.


Ez is ingyenes, sorban állni meg nem igazán szeretnék mert tudom hogy sokszor órákig tart.

Tudom, de ez lenne az első alkalom és megnyugtatott volna ha egy nőhöz megyek, de nem baj, jó lesz ez is.

2016. máj. 12. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Na az az ami abszolút butaság, hogy a férfi nőgyógyászok jobbak mint a női orvosok!

El ne hidd már hogy akinek meg van "mindene" ami neked is, az rosszabb mint akinek nincs és aki mindent rögtön megért ami problémád van és nem csak az egyetemen tanultakra próbál visszaemlékezni.

2016. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Miért lenne jobb a ffi nőgyógyász? Csak legalább egy komoly érvet mondj erre!
2016. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A nők nálam mindig lekezelőek voltak, és ki se vizsgáltak rendesen. Egy férfi óvatosabb, és alaposabb. Nekem ez a tapasztalatom.
2016. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ez emberfüggő, nők és férfiak között is akad, kedves, figyelmes, óvatos, ugyanúgy mint ahogy lekezelő és felszínes is.

Azért akartam először nőihez menni, mert ő jobban tudja hogy mire gondolok, ugyanazok a szervei vannak, és hiába lehet egy férfi okos, az nem ugyanaz, mintha tapasztalta volna, könyvekből nem lehet mindent megtanulni.

2016. máj. 13. 08:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk hülyeség. Attól, hogy neked pl hüvelygyulladásod van, egy női orvosnak nem feltétlenül volt még életében, így ő is ugyanannyit tud tenni, mint egy férfi orvos.

Másik példa. Attól, hogy a betegnek gerincsérve van, az orvosa lehet bármilyen profi, ha neki nem volt, akkor ő se tudja jobban, mint egy olyan orvos, akinek volt már.

2016. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!