Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma észrevettem hogy a nagyobbi...

Ma észrevettem hogy a nagyobbik mellemben van egy csomó szerű valami, kb ott ahol a mellbimbó van. Lehet ez mellrák? 14/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha pár napon belül nem múlik el tuti el megyek orvoshoz. Köszi a válaszokat.
2016. máj. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
"Nagyobbik mellemben" - már itt el kellett volna menned orvoshoz! Senkinek sem egyforma, semmije, de ha annyira észrevehető a különbség, mindenképp el kell menni orvoshoz, főleg, ha érzel is benne valamit. Ne várj pár napot, menj minél előbb. Nem biztos, hogy komoly, de pontosan csak az orvos tud mondani. Ne halogasd, menj!
2016. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sokkal nagyobb egyébként csak egy picivel.
2016. máj. 15. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs letapadva tehat tudod picit ide oda lokdösni/körüljarható akkor csak zsircsomo. Mellrak eseten fajdalmaas is sokszor es lila szinu a bor ott ahol van.
2016. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez szinte mindenkinek van így. A fejlődés velejárója és a ciklusoddal változik.
2016. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ebben a korban nem létezik mellrák csak nagyon speciális esetekben, ha az anyai ágad végig ebben haldoklik.
2016. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most megnyugodtam. Es mondtam anyumnak es azt mondta h neki is volt ilyen tehat semmi para. Köszi a válaszokat mégegyszer!
2016. máj. 16. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:

5 létezik ebben a korban is csak kisebb az esélye

A rak nem válogat annyira :)

Higyj nekem ... Nem hülyeségbol írok :)

2016. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kialakult ilyen, paráztam is miatta elég sokáig, de a nődoki azt mondta rá, hogy csak mirigyes a mellem.
2016. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A korodban a mirigyek gyakran megduzzadnak, teljesen jól van ez így.

Mellrák esélye gyakorlatilag szinte nullával egyenlő ilyen fiatalon.

2016. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!