Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt fogamzásgátló, fenn...

Kimaradt fogamzásgátló, fenn áll a terhesség veszélye?

Figyelt kérdés
Az első héten kimaradt egy szem ahogy eszembe jutott pótoltam, viszont nem voltam benne a 12 órában. Rendesen szedtem ezt követően a gyógyszert majd a második héten szintén kimaradt egy viszont mielőtt észbe kaptam szeretkeztünk és csak utána jöttem rá, hogy kimaradt. Sose volt még ilyen, hogy ennyire megfeledkeztem volna. Pótoltam a közösülés után a kimaradt szemet és az aznapit is. Symicia (alacsony hormontartalmú) fogamzásgátlóról van szó. Komoly válaszokat szeretnék kérni és előre is köszönöm!
2016. máj. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Fennáll mert az első hét a legkritikusabb plusz a második héten is volt hibázás (12órán belül voltál annál?), két hét múlva tesztelj vagy menj el dokihoz.
2016. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem voltam benne a 12 órában. múlthét kedden kezdtem el szedni az új levelet. ezen a héten hétfőn maradt egy ki, amit kedden pótoltam. és a tegnapi maradt még ki amit pedig most pótoltam.
2016. máj. 20. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jön a baba. Ennek örülni kell.:)
2016. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A terhesség veszélye még akkor is fenn áll, ha szabályosan szedi az ember, csupán kisebb. Mindenképp tesztelj, menj el dokihoz, ha gondolod. És ilyenkor nem lenne jobb ötlet kérni egy 72 órásat, biztos ami biztos?

Egyébként nem törvényszerű, hogy most teherbe estél. Igen, pont ekkor kockázatos, mert a ciklusod közepe. Viszont annak az alapján, ahogy a tabletta működik, a tested még fel sem eszmélt. (Azért van 4-7 nap placebo) Viszont nyilván nagyobb az esélye a teherbe esésnek, tehát teszt meg doki meg minden. És figyelj oda jobban, bár velem is megesett már ilyen.

2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esely mindig van. De sztem nem vagy terhes
2016. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de azért nem mindenki esik egyből teherbe. Ne aggódj. Tesztelj, aztán majd látod.


Egyébként egy tipp: állíts be ébresztőt a telefonodon a hét minden napjára abban az időben, amikor be kell venned a bogyót. Így nem felejted el.

19L

2016. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2016. máj. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!