Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS menjek nőgyógyászhoz?

SOS menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Egy fertőzésem volt kb.másfél hete, borzalmasan viszketett a hüvelyem, főleg a csiklóm, és túró szerű lett a folyásom.Kértem időpontot nőgyógyászhoz, és több mint másfél hét múlva, vagyis holnap utánra kaptam időpontot.

Viszont nekem ez az egész csak 5-6 napig tartott, egy ideje már semmi vbajom sincs.Tegnap óta nagyon sok a fehér folyásom és kicsit fájdogál a hasam(néha), de mostanra már az is elmúlt.

Menjek el szerdán? Mit tud velem kezdeni ha már semmi bajom sincs? Nem fog leszidni hogy minek rabolom az idejét?



2016. máj. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el. Attól mert már nincs tüneted ő láthat olyat amit te nem.
2016. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el, mert a kenetből még bármit láthat, amit te nem. Attól, hogy a tünetek enyhültek, még nem feltétlenül múlt el a fertőzés
2016. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor elmegyek:)

Mi ez a kenetes dolog amúgy?:o

Bocsi, de még sose jártam nőgyógyásznál, nem tudom hogy zajlik.

Vesz mintát, azt megvizsgálja aztán felhív ha van valami baj?

2016. máj. 23. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, egy kis pálcával vesz kenetet, kitenyészti, és így tudja meg, milyen fertőzésed van, és melyik gyógyszer a legjobb rá. De egyáltalán nem fáj, nem is lehet érezni. :)
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tüneteidből biztos szinte teljesen hogy gombád van(volt).

Canasten kombit veszel gyógyszertárban akkor az elmulasztja még ha esetleg maradt volna benned kicsi.

Kárt nem okozol magadnak a Canastennel.

2016. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jujj ez elég durván hangzik, de ha nem fáj akkor jó:D És azt nem tudod hogy mennyi idő mire megvizsgálja?


Utolsó:bocsi, de nem akarok kísérletezni mert lehet hogy csak rontanék a helyzeten><

2016. máj. 23. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz durva. Ne aggódj , semmit sem fogsz észrevenni :) es megtudod hogy is vagy igazából
2016. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában a kitenyésztést nem a doki végzik hanem laborba adja be, az kB egy hét szokott lenni nálam. Én nem fizetőshöz járok, tehát lehet, hogy amúgy más a rendszer
2016. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben:)

És köszönöm a válaszokat:)

2016. máj. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!