Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyk a legjobb tampon?...

Melyk a legjobb tampon? Amelyik nem engedi át még az erös vérzést sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves szűz làny vagyok es màr tampont hasznàlok.. de anya még nem engedi ugyhogy lopnom kell tölle. Na mind 1 a lényeg nem is az.. Ami neki van szerintem nem jò mert a fehér nacim mindig tiszta véres lessz 😢 (pedig jo nagy dugò)-t hasznàl.... mért lehet ez?

A tampon minősége szàmit? Az baj ha olcsobb vagy inkàbb a minöség szàmit?

( értelmrs kérdéshez értelmes vàlaszt vàrok😊 )



#Tesco #legjobb #tampon #ob. Lopnomkell
2016. máj. 24. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem cseréled ki időben.. mit gondoltál, egész nap kibírja egy tampon?!
2016. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb mindegyik átázik erős vérzésnél. Gyakrabban kell cserélni + egy tisztasági betétet is tegyél alá, hogy balesetnél ne rögtön a bugyid, gatyád legyen olyan.
2016. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy tampon nem bírja ki egész nap, nem néztél utána? Ha erős a vérzésed 3 óránként cserélned kell, de ha gyenge 6 óránként akkor sem árt. Fertőzéseket kaphatsz ha nem cseréled. Egyébként OB-t használnak a legtöbben. Elmész a boltba és veszel, kiadják. Egyébként meg menstruációkor nem tudom melyik bátor nő vesz fel fehér nadrágot. És használj tisztasági betétet tampon mellett is, így a baleseteket is elkerülheted.
2016. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyet használsz? Mini vagy normál? Milyen gyakran cseréled? Egyébként miért veszel fel fehér nacit pont akkor, amikor megvan?
2016. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ht aut hitten akkàr 2 napig is fent lehet 😢 nem tudom es mondtam ha a legnagyobbat hasznàlom jo nagy dugò
2016. máj. 24. 15:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel szabadlábon 14 éves létedre. Na figyelj, olyan betegséget eltudsz kapni, hogy a szemed ketté áll tőle, hogyha 2 napig fenn hagyod a tampont. Jézusom. Van mini, meg normál és stb. Ez rá van írva a dobozára, olvasni csak tudsz. Ne használj tampont, hogyha még ennyit sem tudtál megnézni. Max. 5-6 óráig hagyd fenn. Ha átvérzel azt jelenti, hogy már ki kellett volna venned, mert megtelítődött.
2016. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, 6-8 óránál tovább nem szabad fent hagyni. Ha meg szivárog, az azt jelenti hogy cserélni kell. Olyan fertőzéseket kapsz így el, hogy akár halálos is lehet! Észnél vagy te, hogy 2 napig fent hagyod?! Nem csoda hogy anyud nem engedi, hogy használd... Egyébként se kellene neked ilyen idős létedre "nagy dugót" használnod, bőven elég lenne a mini...
2016. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jo jo nyugi mindenkinek!.. Màr kivettem es kicsereltem ujra es akk betartom a 6-8 orat😊 de amikor felteszem meg eggy betétet is hasznalja? O.o pelenka nem kell de am tényleg nagyon durvan verzik!..

Mikor kivettem az elözöt az egész véres volt! Még a leg akja is.. Az baj?

2016. máj. 24. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Egy tisztasági betétet tegyél be, így hogyha átázol, legalább nem a bugyid lesz olyan.
2016. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendes betétet, hanem tisztasági betétet.
2016. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!