Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a tampon...

Lehetséges hogy a tampon akkor szakította át a szűrhártyámat, amikor azt kiszedni próbáltam? 16/L

Figyelt kérdés
Oké, ez így szörnyen hülyén hangzik, no meg úgy mintha valami igazi balfék lennék aki egy tampont sem képes kivenni, de amikor először megtörtént a dolog akkor elég ügyetlen voltam, és szörnyű nagy fájdalom kíséretével tudtam csak kivenni.
2016. máj. 26. 17:48
 1/4 anonim válasza:
68%
Ha kozben feljebb is nyomtad akkpr van ra esely. Egyebkent nem, mert a szuzhartyad feljebb van.
2016. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya a hüvely bejáratánál van, első...

Egyébként azért is fájhatott, mert vastagabb volt a tampon, hiszen jobban megtelt. De az is kellemetlen lehet, ha nem telik meg rendesen, és felsérti a hüvely falát. Nem feltétlenül a szűzhártya okozott fájdalmat.

2016. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1! Igen, feljebb van. De minél???????
2016. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem fent van, át kell rajta tolni a tampont. Van akinek átmegy, mert van rajta nyílás. Ha kicsi a nyílás és felmegy rajta, akkor lehet miután megduzzadt, nem jön le, csak ha átszakítja a szűzhártyát. Sajnos lehetséges. Vannak információk is erről a neten. Ezért ajánlatos csak a szexuális élet megkezdése után elkezdeni a használatát.
2016. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!