Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet korai menopauza?

Lehet korai menopauza?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és az elmúlt pár hónapban elég rosszul érzem magam. Hőhullámaim vannak, dühkitörésel és sokszor érzem úgy, hogy semminek nincs értelme, legszívesebben feladnám a dolgokat. A figyelmem, koncentrációm sem a régi, a menszeszem kb 1 napos :( Tervezem a kvizsgálást, de addig is szeretnék javítani az állapotomon és nem terhelni a családomat. A fejem is sűrűn fáj, korábban nem szokott ennyiszer fájni. Jár(t) valaki hasonló cipőben? Van olyan gógykészítmény, amivel enyhíthetőek a tünetek? Különösen a koncentrációt szeretném visszanyerni, hamarosan vizsgázom...Előre is köszönöm!
2016. máj. 27. 10:16
 1/1 anonim válasza:
Szia! 38 vagyok és hasonló tünetekkel. Plusz még kipirulas,szapora pulzus. Dühkitörések nalam is vannak. Mensesem 5 napja késik. Gondoltam,h.veszek terhes tesztet,de nagyon kicsi az esélye,h.terhes vagyok.
2016. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!