Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Osztálykirándulás után fog...

Osztálykirándulás után fog megjönni két nappal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Strandra megyünk és félek, h mégis pont akkora fog megjönni és ez az utcsi kirándulásunk együtt...a citromlével tényleg ellehet tolni?
2016. jún. 1. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért jött be egy csomó embernek?
2016. jún. 1. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be egy csomó embernek, ráadásul nem egészséges semmilyen módon befolyásolni.
2016. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod együttélni vele, nem tologathatod örökké (nem egy alkalom lesz még az életben).
2016. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A citromlé, paradicsom, C-vitamin stb. mind népi gyógymódok. Tehát vagy bejön, vagy nem, és akinek bejött, annak lehet, hogy egyébként is késett volna. Ha volna tuti módszer (orvosi eszközökön kívül), akkor mindenki használná. De nincs... Vagy bejön, vagy nem.
2016. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ti bevállalnátok, hogy bementek ha strand után két nappal jön meg?
2016. jún. 1. 18:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerek nélkül nem lehet befolyásolni.


Igen vállalnám, eleinte úgyis gyenge általában. Ha alkalmanként elmész a mosdóba úgyis észreveszed ha barnázol. Akkor meg teszel fel tampont, vagy felkapsz egy bugyit és rövidnadrágot a nap többi részében meg fagyizol és napozol.

2016. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
végülis..Köszönöm a válaszokat!:) azért egy kicsit félek.
2016. jún. 1. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már nem lehet gond, nagyon profi tamponok vannak. Mit godolsz, az úszók nem menstruálnak, vagy leállnak az edzéssel, esetleg a versenyekkel addig? Nekem ez teljesen természetes volt (könnyűbúvár voltam 13 évig), meg kell tanulni együttélni vele és ugyan olyan természetesen kezelni ezeket a napokat is, mint a többit. Persze, senki sem szereti, de nálam például a peremenstruációs tünetek sokkal rosszabbak, mint maga a vérzés és azt is hamar megtanultam görcsölősként, hogyha rámozgok, akkor sokkal hamarabb oldódik, mintha összegörnyedve kuporgok a paplan alatt. Ne aggódj, nem lesz semmi probléma.
2016. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oke, h tampon de azzal is csak ijesztgetik az embert hogy szivárog, ki folyik, félóránként cserelni kell...nemis ertem..
2016. jún. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!