Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nap fehérnemű nélkül?

Egy nap fehérnemű nélkül?

Figyelt kérdés

Reggel úszni mentem, és a fürdőruhámba mentem el otthonról de fehérneműt elfelejtettem a táskába tenni. Zuhanyzás után vettem csak észre, de mivel nadrágban voltam és a felsőm sem átlátszó, nem volt mit tenni bementem dolgozni.

A párom szerint ez undorító és rengeteg betegséget lehet így összeszedni.

Egyszer fordult elő, és hideg sem volt ma hogy megfázzak. Milyen betegségeket és hogyan lehet elkapni?

S


2016. jún. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól semmi bajod nem lesz. Legalább erősödik kicsit a szervezeted.
2016. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.
2016. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem lesz bajod igy
2016. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nadrágban voltál, nem értem mi baja, miért szednél már össze így betegséget. A miniszoknyával nincs baja? Mert ha nagyon rövid szoknyában leülsz, akkor előfordul, hogy az nem takar jól alul és a bugyidon ülsz... az most mennyiben jobb?
2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Miniben SOHA NEM ülök le nyilvános helyen, buszon,metrón, stb..

Mindig látom lelki szemeim elött hogy ki, milyen mocskos (fertőző) cuccban ült oda elöttem...

2016. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!