Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középsuliban éves szűrővizsgál...

Középsuliban éves szűrővizsgálatokon fehérnemű marad, vagy az alá is benéznek? Mellvizsgálatot mindenhol csinálnak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekünk sem "bugyi alá" nem néztek, se mellvizsgálat nem volt, sőt, igazából csak a felsőt kellett levenni, még a nadrág is maradhatott.
2014. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, akkor nem csinálnak!

Mond meg, hogy köszi, de te ezt nem kéred.

2014. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Persze, sőt meg hasi feltárást is végeznek! Ne dolj be minden városi legendanak. A nemi szerveket a nőgyógyász nézi, ha elmész hozzá. Iskolaorvos pedig a kötelező vizsgálatokat csinálja. Vérnyomás, súly mérés, tudo, sziv hallgatás, gerincedet megnézi, ludtalpat kizár, hasadat megnyomkidja, hogy nem nagyobb-e a leped, majad. Nálunk a munkaalkalmassaginal ugyanez van, enelkul nem engednek dolgozni. Derékig kell levetkőzni, nadrág maradhat. Mas orvos is megcsinalhatja, akinek van erre jogosítványa, de akkor neked kell utanamenni, ami bonyolultabb. Semmi szükség erre, par perc alatt megvan az egész.
2014. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A melltartót NEM kötelező levetni!!!

Elég max kikapcsolni, hogy végig láthassa a csigolyáid (bár enélkül is látja!).

Ha nem akarod, akkor nem veszed le csak kikapcsolod.

2014. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Honnan tudod utolsó, hogy lehet normálisan vizsgálni?! Orvos vagy talán? Kötve hiszem... Szivet hallgatni nem lehet normálisan melltartóban, mert pont a merevitonel van hallgatozasi pont. Gerincet sem lehet vizsgálni benne. Az ortopédián is levetetik. Az orvoslás egy ilyen műfaj, valamit valamiért. Ha vusszautasitod a vizsgálatot, akkor nem irjak alá, mehetsz a kórházba pótolni. Vagy büntetik a szuleidet. Ha nem megyek munkaalkalmassagira, akkor nem dolgozhatom, ez ilyen egyszerű. Par perc az égés vizsgálat es mindenki túléli elhiheted...
2014. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem kötelező levetni a melltertót, én se vettem le. és amikor mondtam az orvosnak hogy én nem, akkor azt mondta hogy semmi probléma, kapcsoljam ki és akkor a gerincemet végignézte és végighúzta az ujját rajta és a szívemet is simán meghallgatta a laza melltartó nem volt akadály.


Ugyhohy az előző hiába erősködik, és "szakért" itt, nincs igaza. Legfeljebb abban, hogy kényelmesebb lenne az orvosnak melltartó nélkül vizsgálnia, de azért ennyi megértés lehetne bennük, mint ahogy a nálunk lévő orvosnak volt is.

2014. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%, hogy te milyen agresszív vagy!!
2014. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Agresszív? Mégis mitől? Hogy ravilagitok arra, hogy nincsen igazad valamiben? Orvos csaladom van, ahol mindegyik elismert szakember. Tisztában vannak az új szokásokkal, ami a vizsgálatokat illeti es azzal is, hogy a sok ilyen jol képzett beteg okosabb náluk. Nagykorú beteget ilyen esetben haza szoktak zavarni, hogy gyógyítsa meg magát. Kiskorú betegnel mas a helyzet, mert vannak törvények, amiket be kell tartani. Természetesen van orvos, aki nem alapos, mert tart a konfliktustól, de ha ne adj isten valamit nem vesz észre, vagy nem szur ki, akkor az okoskodó beteg
2014. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Teli szájjal bepereli.
2014. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na az ilyen orvosokat kell elkerülni de nagy ívben!!!

Feltehetőleg ők azért tisztában vannak vele - ellentétben veled - hogy nem a paciens van az orvosért, hanem fordítva.

És még annyit, hogy a paciens taníttatta ki és tartja el az orvost, és bizony ez sem fordítva van.


Szerencsére én még csak ilyen orvosokkal találkoztam leszámítva egyetlen nőgyógyászt az egyik kórházban.

2014. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!