Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek még is terhes? (Lent...

Lehetek még is terhes? (Lent kifejtve! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy babát szeretnénk a párommal.

Május elején voltunk is együtt természetesen védekezés nélkül.

17-18 napja késik a menstruációm. A tipikus terhességi tüneteim meg vannak: hányinger, mellfájás, kívánósság, undor bizonyos dolgoktól.

A terhességi tesztjeim negatívak. (Tudni kell, hogy tavaly ilyenkor is így volt, negatívak lettek a tesztjeim, még is terhes voltam, de sajnos az a baba elment)

A nőgyógyász azt mondta az ultrahangot követően, hogy nem lát terhességet, de menjek vissza, hogy megbeszéljük a továbbiakat. (Valamit nézett egy kis ideig, de nem mondott rá semmit)

Ezt írta a leletemre:

"TVS: Az anteflectált uterus ap. átmérője: 44mm

Nyálkahártya vastagsága: 13mm

Jo.-i ov.: 29x19mm

Bo.-i ov.: 33x23mm

Douglasban folyadék nincs"


Lehet hogy még is terhes vagyok, csak az orvos még nem látta rendesen? Vagy nem volt teljesen biztos abban amit látott?!


Értelmes válaszokat kérek, köszönöm!



2016. jún. 4. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd visszamész az orvoshoz később, ha van terhesség, akkor majd jobban megállapítható lesz. Mi aztán végképp nem látunk beléd.
2016. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem voltam még sose terhes, meg nem is vagyok orvos, de ha jól tudom, akkor ezek a tünetek, akkor jelentkeznek csak amikor már túl vagy pár héten, annyi idő után a terhességi tesz kimutatná, de az orvos is látná, hogy terhes vagy, úgyhogy nem hiszem, lehet, hogy csak nagyon szeretnél terhes lenni és beképzeled kicsit magadnak ezeket a tüneteket, a menstruáció késését pedig nagyon sok dolog okozhatja.
2016. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!