Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, terhes vagyok?...

Mit gondoltok, terhes vagyok? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés
A párommal a ciklusom 8. napján együtt voltunk és a 11.12. és 13. napon is jelentkeztek nálam az ovu tünetei. Védekeztünk, de kijukadt a gumi, és biztos vagyok benne, hogy valamennyi került belém. Mivel a peteérésem eddig mindig pont a 14-15. napon szokott lenni, ezért nem izgultam, de mivel kicsit előbb lett valamiért, most már kicsit félek.
2010. jan. 3. 21:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(ez másfél hete volt és azóta lehet, hogy csak én képzelem be, de folyton vizelési ingerem van és tegnap oldalt szúrt a hasam, a menszinek elvileg 14-én kellene mehjönnie)
2010. jan. 3. 21:22
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha került spermium a hüvelyedbe, természetesen van esély a babára. A terhességi tünetek, amiket most érzel, szerintem túl koraiak, hiszen még több, mint egy hét van a nemvártig (vagy vártig...), ezért korainak találom őket. Ezeket a hormonszint változása idézi elő, ami még nem lehet elég magas hozzá. Remélem, hogy úgy lesz, ahogy szeretnétek!
2010. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen korán még semmilyen terhességi tünetet nem érezhetnél. Az első jel a mens. elmaradása. Utána csinálhatsz tesztet. Persze mevan az esélye a terhességnek, de most csak várni tudsz. 13hetes km

2010. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát én azt szeretném, hogy ne legyen baba,ezért remélem, hogy az a 2-3 nap, ami az "eset" után és az ovuláció előtt volt elég ahhoz, hogy a spermiumok ne maradjanak életben, bár tudom, hogy bizonyos esetekben akár egy hétig is életben maradhatnak, ezért félek.
2010. jan. 3. 21:53
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Mért nem vetél be 72 órás tabit ha nem akarsz babát? Az abortusz rosszabb
2010. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam, hogy működik meg minden, meg ráadásul pont ünnepek voltak, minden zárva volt.
2010. jan. 9. 17:22
 7/28 anonim ***** válasza:

Van esélyed a terhességre, bár nem túl nagy. (feltéve hogy a 13-14.napon volt ovud)

Az hogy ünnep volt nem kellett volna hogy ok legyen arra, hogy nem vettél be 72 órás tabit...Mindenhol van ügyelet ünnepek alatt is és vannak ügyeletes gyógyszertárak is.

Most már nem tudsz mást csinálni csak várni. De ne idegeskedj, mert amiatt is előfordulhat hogy késni fog a mensid.

Szurkolok, hogy megjöjjön!

2010. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De 72 órás tabihoz kellet volna nőgyógyász, vagy nem? Úgy tudom, hogy azt csak úgy nem lehet simán venni. Azt meg hogy nőgyógyász mikor és hol rendel nem tudom, vagyis most már igen, azóta érdeklődtem, de akkor még nem. És nem féltem eddig annyira, mert az ovumnak elvileg a 14. napon kellett volna lennie és azt hittem akkor is lesz, de sztem előbb volt most.
2010. jan. 9. 17:58
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem íronak, ünnep ide-oda, lehet szerezni 72 órásat ügyeleten is. Egyébként ha tényleg akkor volt peteérésed, vagy még később, szerintem nem sok esélye van, mivel eltelt 3 nap, de azért nem is kizárt.
2010. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 xStefix ***** válasza:

Az én lányom úgy született, hogy a megszokottnál 2 nappal hamarabb volt ovum, a srácok pedig 5 napig maradtak életképesek. Az első tüneteket (mellfájás) pedig a beágyazódástól kezdve éreztem, tehát 1 héttel az elmaradt mesim előtt.

Ez nem ijesztgetés akart lenni, csak, hogy ilyen is előfordul.

Szerintem a 72 órás tabletta is olyan, mint az abortusz, mert már megfogant zigótát pusztít el - de persze nem olyan "látványos".

2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!