Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Szükséges orvosho...

Normális ez? Szükséges orvoshoz mennem? Ha igen, mikor, meddig várjak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves lány vagyok, 2.5 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, amit januárban hagytam abba. Februárban még megjött a gyógyszer okozta megvonásos vérzésem. Ezt követően márciusban és áprilisban megjött a rendes menstruációm (30-35 napra), viszont április 19-e óta (kb. 7 hete) egyáltalán nem volt vérzésem.


Ennek mi lehet az oka? Normális egyáltalán? Mikor forduljak orvoshoz?


A terhességet én kizárnám, ugyanis március 27-én volt 1 aktusom 1 fiúval, de óvszerrel védekeztünk és azóta ugye egyszer meg is jött a menszeszem, ahogy korábban írtam. Ettől függetlenül egyébként elvégeztem már kb. 10 tesztet (mindegyiket reggeli első pisiből) és mind negatív lett.


Vélemények?


Köszönöm a segítségeteket előre is! :)


2016. jún. 6. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond. Ha 2 havi kimarad akkor mennék nődökihoz, az pedig nemsokára lesz a te esetedben.
2016. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer abbahagyása után az első fél évben még lehet összevisszaság, az még normális, hiszen felborulnak a hormonjaid. Ha ezután nem jó, akkor menj csak dokihoz.
2016. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mennek ha nemjon meg megint.
2016. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!