Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy terhes vagyok, de...

Lehet hogy terhes vagyok, de ez makd csutortokon derul ki mert akkor megyek orvoshoz, es kb egy hete faj a hugyholyagom pisiles kozben, es nagyon eg, viszket a hüvelyem. Bajt okozhat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadik kérdésed ez ma? Egy 600.-Ft- os tesztet nem bírsz venni???
2016. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem...

400-600ft-ba kerül egy terhességi teszt, minden drogériában lehet kapni. 3 perc alatt kiderül, hogy terhes vagy-e vagy sem.

2016. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet csináltál???

Az orvosnak is ez lesz az első kérdése!

2016. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Milyen idős terhes lehetsz, hogy az orvos tuti kideríti?

A hüvelyviszketés, a fájó húgyhólyag nem terhestünet.

Mikor volt az utolsó menstruációd?

2016. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valami gombás fertőzés lehet. Mert normális esetben nem szokott égni szúrni viszketni
2016. jún. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid hüvelygombára utalnak, nem terhességre. Igen, a hüvelygomba okozhat problémát a terhességnél, de terhességtől függetlenül is azt mindenképpen kezelni kell. Ha még nem maradt ki a menstruációd, az orvos még nem fogja tudni megállapítani terhességet. Vissza fog hívni pár hét múlva. De a tünetek miatt mindenképp menjél, ezek orvosi kezelésre szorulnak.
2016. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is kérdezted már, és akkor is többen elmondtuk, hogy ha szombaton esedékes a vérzésed, az orvos NEM fog semmit látni csütörtökön...értsd már meg...
2016. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah,hogy majd csak szombaton kéne megjönnie???

Ez jó,minden nő,aki él szexuális életet peteéréstől menstruációig lehet,hogy terhes!

2016. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt,hogy

De nem szaladgálunk vele orvoshoz!

Hüvelygombával viszont igen!

2016. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Hetig az orvos kitapintani se tudja... tesztet fog kernI. Vagy vervizsgalatra kuld. Inkabb csinalj tesztet...

Amugymeg szerintem inkabb huvelygombad van

2016. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!