Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Február 14.-én voltam utoljára férfival. Nagy volt a gumi és lecsúszott a hímvesszőjéről és párszor úgy hatolt belém. Aztán észrevettük,hogy lecsúszott és feltettünk egy másikat. Február 2-7.-ig tartott a menstruációm és menzesz naptáram szerint pont 14.-én volt a peteérésem. Február 28-március 4-ig tartott a következő menzeszem. Utána március 28.-tól április 2.-ig tartott. És utána április 24-től április 29.-ig tartott. Május 21.-én kellett volna megjönnie ismét. És semmi. Azóta sem. Ma van a 16.napja hogy késik.

Különösebb tünetek nincsenek. Felszedtem 6-7 kg-t meg éhes vagyok sűrűbben. Van esélye,hogy terhes vagyok? Mostanában stresszes és idegeskedős időszakom volt. Lehet,hogy ezért nem jött meg? Viszont ma Június 6.-án barnás foltok voltak a bugyimon. Tegnap meg eléggé büdös fehér folyásom volt. Ezt mi okozhatja? Tudom Ti se tudtok mindenre válaszolni.De csak péntekre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz.

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. jún. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. De ha erre gyanakodtál miért nem csináltál egy tesztet február óta? Legalább megnyugodnál, hogy csak elment az eszed.

Büdös folyás fertőzésre utal, menj nőgyógyászhoz.

2016. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Nem hinném, hogy terhesség miatt lenne! Szinte kizárt! Idegességtől, stressztől késhet! A büdös folyás pedig valamilyen gombás fertözésre utal!
2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen. Azt kihagytam.. 2 db x-epil tesztet csináltam. Mindkettő negatív lett.
2016. jún. 6. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A büdős folyás, az valami fertőzésre, bacira utal... semmi köze terhességhez.

A hízás nem egyenlő a terhességgel.


Vegyél egy tesztet, kb 500 forint. és kiderül.


sok sikert.


De a dokit semmiképp nehagyd ki, mert a folyást tekintve valami fertőzés van az tuti !

2016. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak komoly fertozesed van es hianyoztal a felvilagositas orakrol.
2016. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!