Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódom! Nem vagyok...

Nagyon aggódom! Nem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés
A vérzésem 2-án szokott megjönni, de már 4 napja késik. Könnyen terhes leszek, eddig első próbálkozásra összejött. Spirálom van, eddig nem is volt vele probléma, és ebben a hónapban kicsit zűrös volt a kapcsolatunk, és csak egyszer történt meg a dolog, valamikor a hónap közepén. De már évek óta nem késett, és most nagyon parázok. Tudom, menjek el dokihoz, de nem könnyű, mert csak heti 1x rendel nálunk, máshoz meg nem akarok menni. Szerintetek van okom tesztelni?
2016. jún. 6. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Legalább megnyugodhatsz. Én is voltam így..csak 1szer voltunk úgy együtt,és 5.napja késett mikor délbe teszteltem. Igaz nekem leugrott a 2.csík.
2016. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy leugrott?
2016. jún. 6. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha késik, szerintem is tesztelj.
2016. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet h azert kesik, mert eddig meg volt szokva a gyakori szex, most meg csak 1alkalom volt. En is jartam mar igy
2016. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, komolyan, ez miatt is késhet a mensi? Erre tuti nem gondoltam volna. Azért holnap veszek egy tesztet.
2016. jún. 6. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
1# vagyok,azt jelenti hogy előbb kijött a terhességet mutató csík,mint a controll.
2016. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1#, és neked is volt spirálod?
2016. jún. 6. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Drogéria is vagy hipermarket is csak heti egyszer van nyitva?
2016. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8#, az én dokim van heti 1x, ott van az utolsó előtti mondatban. Nem hinném, hogy drogériában vagy hipermarketben van nőgyógyászati rendelés. :)
2016. jún. 6. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De a drogériában vagy hipermarketben van terhességi teszt...
2016. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!