Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első szülésem után a húgyhólya...

Első szülésem után a húgyhólyagom lejjebb ereszkedett, most megint terhes vagyok, nehezebb lesz a terhesség, szülés? Mással előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Azért ide írok,mert most megint terhes vagyok,és nem tudom,hogy ez hogyan befolyásolja majd ezt a terhességemet.Még csak kb 4 hetes lehetek,orvoshoz majd csak jövő héten megyek,csak tapasztalatokat szerettem volna,hogy másnál is volt e ilyen.
2010. dec. 1. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenem tudomásom szerint nincsen, viszont jártam intim tornára, ahol elmagyarázták, hogy ezeket a belső szerveinket, mint a méh, hugyhólyag szalagok tartják ,amik megnyúlhatnak sajnos és akkor leebb ereszkednek ezek a szervek. Ha az orvosod nem ellenzi, végezz intim tornát, mert az segíthet ezen a problémádon.
2010. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!