Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatok javasoltak...

Milyen vizsgálatok javasoltak még?

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly nyáron Candida-t és Streptococcus agalactiae-t mutatott ki a kenetmintám, ezekre szedtem gyógyszert, valamikor januárban jött ki újra a hüvelygombám, el is múlt hamar, viszont 2 hete volt egy erős felfázásom, arra kaptam antibiotikumot, most probiotikumozok. Szerdán voltam nődokinál, vett megint kenetet, várom az eredményt. Páromat is elküldtem vizsgálatra, de nem vagyok tisztában, náluk hogyan vizsgálják a gombásodást? Félek, hogy elkapta, de tünetmentes, én viszont visszakapom és szenvedek miatta. Elég férfiaknál egy vizeletminta, amiből megmondják? Ugyanis az urológián ennyit csináltak, plusz az alap vizsgálatokat, de semmi egyéb mintavétel.
2016. jún. 9. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!