Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Nemi herpesz?...

Hüvelygomba? Nemi herpesz? Vagy mindkettő? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy pár napja elég sok lett a folyásom kellemetlen szaga van és viszkető égő érzés járult hozzá. utána néztem és a hüvelygombának ezek a tünetei. De tegnap óta már nemviszket ott lent hanem hihetetlenül fáj és sok piros hólyagok jelentek meg, amik fájnak. Pisilni és járni is alig tudok annyira kellemetlen. Ez viszont olyan mint a nemiherpesz. Szerintetek lehet mindkettő? Vagy most melyik? Mert a herpesszel nem jár sok,kellemetlen folyás, vagy tévedek?

segitségeteket köszönöm


2010. ápr. 12. 15:43
 1/3 anonim válasza:
Ugyanez van nekem , de én nem éltem még nemi életet, nemtudom miez.:S
2010. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizáld magad, menj inkább orvoshoz. Mi innen nem tudjuk megoldani. Te is érzed, hogy ez nem normális, tőlünk sajnos nem lesz jobb. Azonnal menj orvoshoz. Gomba sok nőnek van, nem is kell hozzá nemi élet, a nemi herpeszhez viszont kell, azt úgy tudod "megszerezni", ha a párodnak is van, és éppen fertőző formában. Szerintem no para, gomba, de doki kell hozzá.
2010. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem orálisan elégítettek ki, de nemvolt herpesze a páromnak. Akkor nem kaphattam el igaz??
2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!