Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló mennyire...

A fogamzásgátló mennyire csökkenti a szexuális vágyat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom, mindenkire máshogy hat, de érdekelne valami statisztika, ha van esetleg, hogy a nők mégis hány százalékánál csökkenti. Vgay legalább akik szednek, írjátok le, hogy nektek változott-e ez valamit, csökkent-e.
2016. jún. 13. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban csökkent, viszont utána normális lett. Másfél éve szedem. Szóval nálam nem volt nagy gond.
2016. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tabletta mellett 0 lett fél év alatt, annyira hogy nem kezdeményeztem szinte sose, nem utasítottam el de nem járt az eszembe az tuti, 20perc kellett mire nedves lettem... Magát a szexet élveztem ettől függetlenül amúgy.

A hüvelygyűrűnél ez javult, nedvesedek újra és kezdeményezek én is, de azért más mint amikor nem szedtem.

Sajnos ez a hatása annak ha kikapcsolja a peteérést a dolog.

2016. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első 1-2 héten eléggé lecsökkent, de fokozatosan szűnnek meg a kezdeti mellékhatások :)
2016. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon. Nálunk naptármódszer+megszakított kombó jött be, szigorú tudatossággal betartva mindkettőt.

Így legalább rendesen érezzük egymást, (ellentétben a zokniban zuhanyozással..) kívánjuk is mindketten kellőképpen, ellenben a csúcson sajnos ki kell venni és nem lehet bármikor nekiállni. Ez van. Valamit - valamiért. Ingyen ebéd a biológiában sajnos nincs... Legalábbis az ember nem találta fel.

2016. jún. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hormonmentes.hu, minden kérédsedre választ kapsz...
2016. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csökkentett hormontartalmút szedtem. Mikor már elkezdtem szedni és még mindig menstruáltam, kiderült, hogy egy rokonom is így járt előttem, 1 évig próbálkoztak, de egyik tabletta mellett sem szokott hozzá a szervezete. Én is végig szedtem, hátha megszokja a szervezetem, de nem sikerült.

Ismerősöm szintén rosszul döntött mikor ezt a módszert választották, ugyanis 2 hónap szedés után folyamatosan "görcsölt" a hasa végül kiderült, hogy az ő családjában is voltak gondok, neki pedig méhen kívüli terhessége lett.

Tehát első sorban meg kellene érdeklődni a családban, hogy a rokonok miként reagáltak rá, az már biztos jó kiinduló pont.

Mivel nálam nem vált be egyáltalán, így csak azt tudom javasolni, hogy családban érdeklődj.

2016. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordul még az is, hogy növeli, de az esetek nagy többségében csökkenti. Nekem egy kapcsolatom is ráment erre, 3 hónapig szedtem azt a fajtát, nem tudtam hozzászokni, soha nem kívántam és nem is élveztem a szexet. A legtöbb fogamzásgátlót szedő ismerősöm hasonlóképp járt.
2016. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!