Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy ez normális e....

Nem tudom hogy ez normális e. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a mellem kicsit fura szerintem. A mellbimbó nem ilyen kidudorodó és kemény. A közepén meg vam egy lyuk is. Valamint kis kiütésszerű pontok vannak rajta. Általában nem viszket, de egy kétszer előfordult már hogy igen.

Bocsánat, hogy nem tudtam jól körülírni. De most már nagyon aggódom emiatt. Minden hasznos választ előre köszönök.



2016. jún. 13. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján normális.

Viszketés: a melled is a tested része, nyilván az is tud viszketni néha, mint a füled vagy a lábad vagy a feneked...


Gondolom, pl. hidegben vagy vizesen azért kidudorodik és kemény, alapból az enyém sem kemény, a mell változik. De ezt eddig nem vetted észre? Jó, lehet, hogy most koncentrálsz ennyire rá :)

2016. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Scav ***** válasza:

Képről jobban meg lehetne mondani, de azt nem kérek, mert akkor a töbiek felakasztanak :D

Nem lehet, hogy befelé forduló bimbóid vannak? Keress rá Goggle-ben, hogy az milyen. De szerintem normális.

2016. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normálisnal tűnik az elmondottak alapján.
2016. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!