Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trimeszter 1 vitamin valakinek...

Diego22 kérdése:

Trimeszter 1 vitamin valakinek segitett a teherbe esessel? Es ha igen akkot mennyi ido alatt jott osze a baba?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 13:08
 1/10 anonim válasza:

Szia! Bár sajnos még arról nem tudok beszámolni hogy segített de 2 napja szedem! Sok pozitív dolgot olvastam ill hallottam róla, gondoltam egy próbát megér. Kiváncsi leszek hogy mit hoz a sors!

Te szeded?

2016. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia igen en is szedem mar lassan 2 hete es en is a kis csodara varok en is sok pozitiv es jo dolgot olvastam rola remelem simerrel jarunk :)
2016. jún. 16. 11:07
 3/10 anonim válasza:

En is remélem! :)

Ha valamit tapasztalsz írj! :))

2016. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Irok de te is :)
2016. jún. 16. 17:17
 5/10 anonim válasza:
Sziasztok! En majus 31 ota szedem. Juni 11en volt peteeresem, holott marciusban menstrualtam utoljara. Szoval biztosan van pozitiv hatasa :) 25re nem varom :)
2016. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Na akkor bemásolom ide is egy másik topikba írt válaszom.

Lássunk is, ne csak nézzünk....


Én 1,5 hónapja szedem a trimesztert.

A terméknek jó a marketingje, sok mindenkit be lehet etetni vele, attól függetlenül, hogy ez egy jó készítmény, de nem ettől leszel terhes!

Nekem nem voltak rosszak a vv eredményeim, de még szebb lett a pm hormon eredményem, valamint határérték alatti ösztrogén értékem volt (88) és ebből lett 243!

Van egy csoport a facen (zárt csoport) ott egy csajnak 43-ról levitte 9-re az FSH-ját egy hónap alatt. Ez a készítmény az ösztrogénre hat legfőképp, ez tuti! (Neki is jól megnyomta az ösztrogént, ezáltal csökkent az FSH. A kettő összefüggésbe van)

Nekem pl. szuperül rendbe tette az emésztésem is, aminek nagyon örülök.

De! Nem ettől leszek terhes, de segít kicsit helyrerázni a szervezetet. Valószínűleg.

Habár a több tízezres követőből, s gondolom a több ezer használóból, az a pár db sikertörténet a facen, édes kevés, ebből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni!

Főleg úgy, hogy a fele kamu! Ez pont a "nagy híreken" látszik igazán. Hármas ikrek, spontán, tizen x év után stb.... ugyan már... mindíg szombaton vannak ezek kirakva (akkor netezik igazán a jónép), és az UH képekből van kivágva egy részlet, tehát nem látod, hogy az az UH kép pl. mikor készült???

Ez azt a célt szolgálja, hogy jöjjenek az új vevők, vegyék vigyék a cuccot, a használóknak pedig ráerősítés, hogy szedjed csak, láss csodát....rohadt nagy biznisz ez!


Szóval ez azért szörnyű, mert ez egy jó termék, de nem szabadna ezt ilyen inkorrektül csinálni, negatív kritikákat törölni, stb....

Egy kérdés: Tavaly és azelőtt miért még csak várandós vitaminként volt hirdetve???? Most meg már szinte csak is kizárólag teherbeesésre!

No a választ mindenki keresse meg. Kis ország, kis piac, sok-sok várandós vitaminkészítmény....no comment.

2016. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Felejtős! Sosem voltam még olyan rosszul mint amikor azt a vackot szedtem. Fájt a fejem, hánytam és hullott a hajam tőle! Olyan migrénem volt hogy azt hittem nem élem túl a napot. Aztán abba hagytam a szedését és minden helyreállt. Nem mellékesen a TSH eredményem magas lett a szedése alatt! Letroxot kellett szednem h visszaálljon.
2017. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dettó! Előző válaszolóhoz hasonlóan nekem is iszonyú sok panaszom volt a Trimesztertől! Nekem a hajam szép dús lett tőle amúgy, de állandóan szédültem és fájt a fejem. A TSH-m 9,3 érték lett és nekem sosem volt gondom ezzel, mindig 2 érték körül mozgott. Én inkább az Elevitet szedem! Az a legtutibb terhesvitamin.
2017. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az én TSH értékem is felnyomta a Trimeszter!!!!!!!!

Mindig jó értékem volt 1,4-2 körüli, a trimeszter szedése alatt végig 10 feletti TSH értékem volt. Orvos kérdezte szedek e valami új dolgot ami felnyomhatta és kiderítettük h valószínű hogy ettől.

2017. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó menstruációm első napján elkezdtem szedni a Trimeszter 1 vitamint (napi 2 szem) és az E-vitamint (napi 400mg). A következő menstruációm elmaradt, mert babás lettem. A kettő közül valamelyik segített, mert előtte 2 évig nem sikerült teherbe es nem. Nem gondoltam, hogy segíthet, párom unszolására teszteltem még a -nem várt- menstruáció előtt. Hihetetlen volt, mikor megláttam a két csíkot. De ez is nyilván valakinek hat, valakinek nem.
2019. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!