Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Menyire ajanlatos az 1 eves...

Menyire ajanlatos az 1 eves babaknak a c vitamin es mijen surun fogyaszthato?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tizoraira kapjon almat, narancsot pl. ezt nem tanacsolta a gyerekorvos? A babak kapnak reggelit, 10 orakkor gyumolcsot, tehat itt mar termeszetes uton kapja meg a C vitamint pl.
2013. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnezest de nem kritikat kertem hanem velemenyt.Hat eppen a gyerek orvos irta ki szukseglet szerint vagy amikor a gyerek beteg.Kulonben is irja a dobozon hogy 1 eves gyermekeknek mar adhato, csak nemkerdeztem meg az orvost hogy mijen surun es ezert tettem fel a kerdest.Termeszetessen minden nap megkapja a termeszetes gyumit ugy hogy ne nezzen engem senki tokeletlennek, ijen szigoru valaszokat nem kertem.
2013. márc. 2. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A C vitamint általában megfázásra hajlamos kicsiknek, és vírusos idő szakban, ősszel, tél végén, adható. Erősíti az ellenálló képességet, de ősztől tavaszig lehet egyfolytában adni, nem ártalmas, mellette persze kapjon mindennap vitaminban gazdag gyümölcsöket! A C vitamint naponta kétszer, de attól függ, hogy javasolja az adagolási tájékoztatója! (ha orvos nem írta külön el, akkor ott kiolvasható)
2013. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a velemenyt.Tovabbi szep napot!
2013. márc. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!