Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek Lenkei vitamin...

Szerintetek Lenkei vitamin vagy a kifejezetten terhes vitaminom jobban az állapotos kismamáknak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A Lenkei vitaminjai jók, de nagyon drágák, ráadásul a szcientológia egyházat támogatod vele.

Én a sportolóknak szánt vitaminokat szedem, mert azok a legjobb ár/érték arányúak.

2013. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb egy magzatvédő vitamin, mert azok mindent a megfelelő mennyiségben tartalmaznak. Nem mindegy, hogy milyen vitamint szed a kismama, pl. nem szabad olyan multivitamint szedni, amiben sok A vitamin van, mert károsíthatja a magzatot, viszont a legtöbb "sima" multivitaminban nincs elég folsav, amire a magzatnak nagy szüksége van.
2013. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pegazusi ***** válasza:
0%
szerintem ne a gyerekeden kísérletezd ki, a megadózisú vitaminok hatását. ezek abnormális dózisok. mióta ember él a földön azóta ennyi vitamint nem juttatott még a szervezetébe. mert nem is tudna. akkor akkora gyomrunk lenne, mint egy elefántnak, hogy meg tudjunk enni pl. 10 kiló almát :) szedjél Gravidát vagy Elevitet. én pl. Béres Activalt szedek 10 éve és még megfázva sem voltam, úgyhogy felejtsd el a sok barom megadózissal való beetetést.
2013. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez az! Szedd a gravidát, meg az elevitet! Milyen vitamin az, amit úgy reklámoznak, hogy a kockázatok és mellékhatások blabla...?

Egy valódi vitaminnak nincsenek mellékhatásai. Ha vannak, akkor abba került va.ami vegyszemét.

A nagy dózisú vitaminokról meg annyit, hogy nem az a nagy dózisú, hanem a gyógyszertári a kicsi. Amit ma nagy dózisnak tartanak sokan, az lenne a szervezet valódi vitaminigénye. Milyen furcsa, akik évek óta Lenkei vitamint szednek, sosem betegek. Többek közt én sem. Hát ennyit erről.

2015. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noncsi0310 ***** válasza:
A mi családunkban mindenki Lenkei vitamint szed, én is azt szedtem a terhességem alatt és azóta is. Egészséges, erős kislányunk született, aki 8 hónapos elmúlt és még egyszer sem volt beteg. Ajánlom mindenkinek!
2015. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!