Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen volt elősször a...

Nektek milyen volt elősször a nőgyógyásznál? Fájt? Mit éreztetek? És sokáig tartott a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 20:35
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
79%

"Nektek milyen volt elősször a nőgyógyásznál?"


Furcsa volt ott lenni, de tudtam, hogy szükséges.


"Fájt?"


Egyáltalán nem.


"Mit éreztetek?"


Reménykedtem, hogy a rákszűrés eredménye negatív lesz.


"És sokáig tartott a vizsgálat?"


Nem.


34/F (a feleségemet kísértem el)

2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Adtam egy szabálytalan zöld kezet. Nagyon röhögtem.
2016. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé furcsa/kellemetlen helyzet nekem a mai napig, pedig mar 2 éve járok, de túl kell élni. Fáj? Őszintén nekem változó. Volt már hogy kb alig éreztem (pl elsőre is), de volt hogy igencsak rossz élmény volt. Sokáig viszont nem tart, szerintem 5 perc sincs. Meg a jobb dokik mondják hogy na most mit fog csinálni, meg normális ha fáj, nem csak felnyomják a műszereiket :)

Ez egy szükséges rossz, egy évben 1szer túl lehet élni, ha meg valami problémád van akkor is muszáj elmenni :) hajráá

2016. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Női orvost keress elsőre, mert azért elviselhetőbb elötte beterpeszteni mint egy férfi elött.
2016. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 évesen voltam először, mert kimaradt a menstruációm. Semmiféle rossz élményem vagy érzésem nem volt, pedig szűz voltam még. Magándokinál voltam, férfiénél, azóta is kb. úgy megyek nődokihoz, mintha boltba mennék. Szerintem erősen túl van misztifikálva ez a nőgyógyász-dolog.

Volt, hogy sürgősen kellett dokihoz mennem és a sajátom szabin volt, így 2x voltam sztk-ban is. Ott eléggé bunkó orvosokat sikerült kifognom, de fájni ott sem fájt semmi.

Szerintem ne parázz, mert felesleges. :) Ha választhatsz dokit sztk-ban, vagy el tudsz menni magándokihoz, akkor azért első alkalommal próbálj meg olyan dokihoz menni, akit ajánlanak, mert lehet, hogy az első alkalom azért elég meghatározó. De tényleg nincs okod aggódni, max. amiatt, hogy rendes dokit fogj ki. :)

2016. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy milyen volt? Kellemetlen, leginkább a helyzet miatt. Ilyenkor az ember eléggé kiszolgáltatott helyzetben van.


Nem fájt, bár nem is vizsgált alaposan. Szerintem ilyen helyen nem árt határozottnak lenni.


A kelletlenségen kívül nem érzetem semmit.


Hamar lement a vizsgálat, általában nem húzzák az időt.

2016. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 16L
2016. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18-19 évesen mentem először.Nekem a kacsa behelyezése fájt.Elég rossz érzés volt hogy ott kell terpeszteni,kuszolgáltatott helyzez,gyors volt.


Azóta csak nőhöz járok,magán rendelésre,igaz fizetsz érte de diszkrétebb,óvatosabb a vizsgálat.Sosem megyek szívesen nőgyógyászhoz,messze nem hétköznapi dolog vagy olyan mint boltba menni:-)

Boltba sosem kell alul semmibe más előtt beterpesztve,kiszolgáltatott helyzetbe lennem,és idegen testet sem raknak a hüvelyembe:-)

2016. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes, az biztos, de női orvoshoz járok és az számomra így elviselhetőbb. Nem fáj.
2016. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!