Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lezeres szortelenites szorosod...

Lezeres szortelenites szorosodes ellen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mar vagy szaz ilyen kerdes van de en mast is szeretnek meg kerdezni szoval aki ilyen gonddal kuzd leirhana a tapasztalatait.

Na szoval 17eves lany vagyok es egy jo par eve elkezdtem szorosodni a hasamo mellemnel a fenekemnel es a hatamon. Nagyon undoritonak tartom ezert meg nem fekudtem le senkivel mert ha ennem tudom igy elfogadni magam akkor mas sem es hiaba leszednek biztos hogy lehetne erezni. Nem tartom magam olyan csunya lanynak es szeretnek normalis eletet elni de ez teljesen tonkretesz. Ha mas nincs akkor nagy nehezen gyujtenek a lezeres szortelenitesre de hogy ez tenyleg hasznal valamrnnyit?

Es akinek ilyen problemaja van annak tudja a parja vagy hogy tud nemi eletet elni igy ?



2016. jún. 19. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen szinü a ször?
2016. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fekete
2016. jún. 19. 12:12
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! először is menj el endokrinológushoz, lehet hormonális probléma.

sajnos én is így vagyok ezzel, már 8 évesen kezdtem pihésedni egy betegség miatt (viszont ez a betegség csak 24 évesen derült ki, most vagyok 25). Nekem volt néhány kapcsolatom, de sosem jelentett gondot. Hasamon, hátul a derekamon, mellbimbóm körül, combomon, bikinivonalon van sok, az államon pár szál de nem virít. Borotválni és epilálni szoktam, utóbbi a lábamon tök jól ritkítja :)

Amikor annyi idős voltam, mint Te, nekem is borzasztó lelki problémát okozott, azóta beletörődtem, vagy nem is tudom, megláttam, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

Viszont az endokrinológust tényleg nagyon ajánlom, mert nekem sajnos már a fele hajam is kihullott a férfihormonok miatt (ezek okozzák általában a szőrösödést)

2016. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt

De en ugy hallottamhogy o elkuld nőgyógyászhoz en meg nagyon nem szeretnek menni

A puncimat se szeretem szeritem nem olyan mint mase vagy nem egy atlagos

Nagyon rossz igy elni

2016. jún. 19. 14:13
 5/13 A kérdező kommentje:
De akikkel egyutt voltal nem vettek eszre?
2016. jún. 19. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig először kivizsgáltatni kellene, mert ezzel a jópár 100.000-et csak kb. kidobod az ablakon. De ha neked fontosabb a látszat, miszerint nem lesz szőröd, de az nem érdekel, hogy milyen visszafordíthatatlan károk indulnak meg benned.... Akkor nem is kell kibírni azt a kb. 5 perces, maximum kellemetlen vizsgálatot. Te tudod, hogy melyik éri meg jobban.
2016. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg ha kivizsgalnak akkor is valami gyogyszert vagy fogamzasgatlot irnak fel ami enyhiti de ha abbahgyom csakcrosszabb lenne

Nem egy ilyenrol hallottam mar

2016. jún. 19. 15:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt se tudod, hogy mi bajod, akkor honnan tudnád mit írnak fel? Majd akkor ráérsz ezen gondolkodni, ha kiderül mi bajod van.
2016. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Menj el orvoshoz és nézesd meg magad.


A nőgyógyászok napi szinten látnak mindent. Megerőszakolt gyereklánytól kezdve, lapostetves testkereskedőig. A fura kisajkaid pont nem fogják meglepni. ( mivel a legtöbb lány manapság ezen hisztizik, gondolom neked is ez a bajod, pedig kb minden harmadik nőnek kilóg a kisajka)


A pasik pedig látják, hogy szőrös vagy, csak ha szeretnek és tisztelnek nem teszik szóvá.


Szerintem egyszerűbb elmenni az sztk-ba, mint százezreket költeni a lézeres szőrtelenítésre.

2016. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem nőgyógyászhoz kell elmenni, hanem endokrinológushoz.

igen, ő elküldhet a diagnózishoz szükséges vizsgálatra nődokihoz pl. ultrahang , de nem fog lepasszolni. Az endokrinológus foglalkozik a hormonális eltérésekkel. Egy vérvétellel már elég sok mindenre fény derül.

NE halogasd, én írtam fentebb, hogy a hajam is félig kihullott már, ha időben elmegyek dokihoz a szőrösödés miatt, ez elkerülhető lett volna.

És az én bajomra sem fogamzásgátlót írtak, de most azt szedek (én kértem!), mert a másik gyógyszertől rosszul voltam.

2016. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!