Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lezeres szortelenites szorosod...

Lezeres szortelenites szorosodes ellen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mar vagy szaz ilyen kerdes van de en mast is szeretnek meg kerdezni szoval aki ilyen gonddal kuzd leirhana a tapasztalatait.

Na szoval 17eves lany vagyok es egy jo par eve elkezdtem szorosodni a hasamo mellemnel a fenekemnel es a hatamon. Nagyon undoritonak tartom ezert meg nem fekudtem le senkivel mert ha ennem tudom igy elfogadni magam akkor mas sem es hiaba leszednek biztos hogy lehetne erezni. Nem tartom magam olyan csunya lanynak es szeretnek normalis eletet elni de ez teljesen tonkretesz. Ha mas nincs akkor nagy nehezen gyujtenek a lezeres szortelenitesre de hogy ez tenyleg hasznal valamrnnyit?

Es akinek ilyen problemaja van annak tudja a parja vagy hogy tud nemi eletet elni igy ?



2016. jún. 19. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én amúgy beszéltem a pasiknak erről, mondtam is hogy tudom, valszeg nem normális, de tettem és teszek is ellene, szőrtelenítek és most még fogok menni másik dokihoz is, hogy találjunk egy normális megoldást.
2016. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem erre nincs megoldás

Leszedem szovalnem latszik de szex kouben biztos zavaro lenne ha szurok pl a hasamnal

Jo elmegyek orvoshoz eloszor is kerek egy vervetelt abbol akkor mar eleg sok minden megtudhato legalabbis hogy a hormonok okozzak e .

Köszönöm a valaszokat

2016. jún. 19. 19:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a bajomra keresek megoldást, nem a szőrre, az csak egy tünet, persze jó lenne, ha megszűnne. Remélem kiderül Nálad mi okozza, és hatékonyan tudsz majd ellene tenni.
2016. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!