Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség esélye, valószínűsége?!

Baba lázban kérdése:

Terhesség esélye, valószínűsége?!

Figyelt kérdés
Elmaradt menstruáció miatt kaptam egy Progesteron exeltis nevű gyógyszert amit 2x1-el kellett szednem. Mivel sikerült ezzel meghozni, így a menses 3. napján elkezdtem szedni a Clostilbegytet. Az ovuláció környékén alhasi görcseim voltak, és hasszurkálódásokat éreztem.2016. 06.15-én lehetett az ovum, de azóta is érzem ezt az alhasi fájdalmat és a szurkálódást. Még csak 29én kell megjönnie, amit nem várok. Szerintetek mi lehet az ok?
2016. jún. 21. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh- nem követték a peteérést? Closty mellett előfordul, hogy nem tud megrepedni és ciszta lesz a tüszőből. Többször szedtem én is Clostyt, csak az ovu környékén emlékszem szurkálásra, a sikeres hónapban is.
2016. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor a clostit beszedtem 2x1-el utána volt a 12.napon uh vizsgálatom, amikor is volt egy 19 és egy 15 mm-es petém. Akkor azt mondta h mindent bele, és nem kell mennem uh-ra.
2016. jún. 21. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hőgörbét nem vezetsz esetleg? Abból lehetne látni, hogy megrepedt-e. Egyébként csak tippelgetünk, ez bármitől lehet. :)
2016. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos azt nem vezetek :( későn jutott eszembe. Ma vagyok ovu után 6 nappal. Ma nem érzem már annyira a hasfájást. Viszont ma reggeltől van egy fehér, krémszerű folyásom, semmilyen egyéb tünettel. Figyelgetem magam minden nap :) de olyan lassan telik el ez az idő, hogy jövőhéten megjön e.
2016. jún. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!