Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvégezhetem már a terhességi...

Kovacs.aliz95 kérdése:

Elvégezhetem már a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hete voltunk együtt, és gumival akartunk védekezni de előbb elment a szokottnál, így megszakításos módszer lett a vége.

Ha jól számoltam elvileg az aktus után 3-4 nappal ovuláltam, de ez nem biztos.

Szóval a lényeg ha reggel megcsinálom a tesztet, mennyi esély van rá, hogy reális eredményt kapok?



2016. jún. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem fog mutatni!

A megtermékenyítés után még kb. 10 nap a beágyazódás, akkor fog a szervezet HCG nevű hormont termelni, amit érzékel a teszt és amiatt pozitív lesz, vagyis kimutatja a terhességet.

Ha nálatok még 1 hete volt maga az aktus, akkor legkorábban 1 hét múlva tesztelhetnél, hogy nagyjából biztos eredményt kapj!:)

2016. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az aktus után kb. 14 nappal kapsz megbízható eredményt, úgyhogy teljesen felesleges egyelőre tesztelni. Ha nem akartok gyereket, akkor érdemes lett volna az eset után esemény utáni tablettáért menni.


" A barátommal egy hete voltunk együtt, és gumival akartunk védekezni de előbb elment a szokottnál, így megszakításos módszer lett a vége. "

Ezt a részt el tudnád magyarázni? Mert nekem ebből az jön le, hogy nem védekeztetek sehogy, és beléd ment a párod... Olyan nincs, hogy "gumival akartunk védekezni, de nem úgy sikerült" :D

2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy érezte, hogy el fog venni és kivette előtte...
2016. jún. 24. 20:35
 4/7 A kérdező kommentje:
*menni
2016. jún. 24. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mutat még semmit. 14 nap múlva reggeli első, koncentrált vizeletből mutatja ki. Vannak ezek a nagyon koraiak, 10naposak azt hiszem, de én pl abba nem bíznék hisz 10 nap a beágyazódás a hCG akkor kezd el termelődni egyáltalán és nagyon kevés lehet az elején.


Gondolom úgy akarták hogy az elején gumi nélkül valameddig aztán felhúzza a gumit a srác... Eseményutáni kellett volna amúgy. Sajnos pont ezért nem védekezési módszer a megszakítás és azoknak való akiknél egyáltalán nem gond egy baba.

2016. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A beágyazódás 10 nap még várj vele! Első vizeletből csináld meg ,valamint olyat vegyél ami 2 db os! ;)
2016. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvégeztem a tesztet 2 héttel az aktus után és negatív lett, tudom, hogy ez még nem 100% de megnyugodtam kicsit
2016. júl. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!