Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fog megvizsgálni a...

Hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Erős folyásom van, amikor épp nem, akkor meg száraz vagyok, mint a sivatag (én hüvelygyulladásra gyanakszom). Annyira száraz, hogy ha hozzáérek, az is fáj. Ilyenkor használ valami síkosítót? El sem tudom képzelni, hogy fog felnyúlni. :(

(26N, holnap megyek)


2016. jún. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én olyan kellemetlenül éreztem magam ott, hogy nem arra figyeltem hogy fel ken-e valamit az ujjára vagy sem.

De ha elmondod ugyanezt, hogy fáj mikor hozzáérsz és épp ilyen fázisban vagy most is, feltételezem kenni fog síkosítót ha amúgy nem tenné.

2016. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen szokott szerintem.
2016. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
UPDATE, hátha valaki okul belőle: igen, bőséggel használt síkosítót, szükség is volt rá. Csak nagy nehezen tudott megvizsgálni, áldom az eszem, hogy drága magándokihoz mentem, akinek érdeke, hogy minél kevésbé kínozzon.
2016. jún. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!