Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi sem tud segíteni? Volt...

Macihercegnoje kérdése:

Semmi sem tud segíteni? Volt ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
3-4honapja folyamatosan hivelygombam van, orvoshoz is voltam vele nem 1x de semmit nem mondott amivel megelozhetnem h ujra kiujjuljon. Azt mondta megyek vény nélkül kapható hüvely gomba elleni gyógyszert, a többit pedig mar magamnak kell megoldanom. Olvastam a candida dietarol de en azt sajnos nem fogom tudni betartani. Valami más lehetőség nincs? Ami nektek segített? Kezdem azt hinni h ebből nincs kiút

2016. jún. 28. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóval kevesebb cukor. Sajnos hajlamos vagyok én is a hüvelygombára, de amióta lejjebb vettem a cukor fogyasztást, azóta csak kéthavonta jön ki. Vannak ilyen nők akik a cukor miatt túlsavasodnak. Ha szexelsz,mindenképp legyél kellően nedves. Ne mosakodj szappannal úgy , hogy a lukba is kerüljön mert kimosod az értékes laktobacikat. Egy hétig hanyagold a tangát, ameddig meggyógyulsz ott alul, addig használj francia bugyit ( vannak nagyon szépek) , egy hét után ha javul a helyzet,a tangába tegyél tisztasági betétet, lényeg ,hogy egyéb lukakból egyéb maradékok ne kerüljenek a hüvelyedbe ( ha rendesen kitörlöd , akkor is vannak "láthataglan" kártevők. Épp ezért mindig használj tisztaságit. Ha van párod,irassatok fel neki is gombaölőt,hiszen ő lehet nem érzékeli , de lehet a te bacid hordozója, amivel non stop vissza fertőz. De a legfontosabb a cukor, és , hogy a hüvelybe ne kerüljön tusfürdő/szappan/kézmosó stb. Canesten! Ne a kombi....felesleges. sima canesten...azt írja a dobozán , hogy ne használd nyálkahártyán.....én használtam mert nem volt más ,mikor először kijött. Azóta csak azt használom mert 2 nap alatt elmúlik. Próbáld meg mindennap borotválni a szeméremajkakat puhára, hogy a növő borosta ne csesztesse a már alapból gyulladt területet. Belül canesten ,kívül bebanthen. Hatalmasakat szenvedtem candida miatt. Ezek mind beváltak. Kevesebb cukrosat eszek, ( ha akarok betolig egy zacsi gumicukit, csak mellé nem eszek meg 2 tábla csokit) , minden nap használok tisztaságit,ha tangázok, mosom magam alul rendesen,csak legbelülre nem megyek szapannal. A hüvely öntisztító. Sok szerencsét. Neharagudj ,hogy ilyen sok lett. Mindenképp írj ,hogy mi a szitu
2016. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Liszt es cukormentes etrend a megoldas.
2016. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb cukor és fehérliszt.Valamint gombaelleni hüvelykúp után használj helyreállitót is pl Génia92
2016. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!