Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen nagyon rendszertelen...

17 évesen nagyon rendszertelen a menstruációm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

12 éves voltam mikor először megjött és azóta nagyon rendszertelen. Az utóbbi években viszton sokkal jobban, jó ha egy évben 3-4x megvan... Nem tudom mit kéne tennem. Be fog ez állni magától? Ugye ez nem azt jelenti, hogy később majd nem lehet gyerekem.



2016. jún. 29. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már régen orvoshoz kellett volna fordulnod vele. Ennyi idő után biztosan nem áll be magától.
2016. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes dokihoz menni aki megvizsgál mert már be kellett volna ennyi idő alatt. Egy dolgot ne tegyél: ne fogadd el a fogamzásgátlót. Mert az nem megoldja ezt a gondot hanem csak csinál egy művi vérzést aminek nincs köze a te hormonjaidhoz, abbahagyod és visszajön ha egyáltalán... Az évi 3-4 alkalom valamit jelez vagy hormongond vagy pco. Ez nem befolyásolja a későbbieket hogy lehet-e gyereked. De ha pl pco akkor be kell tartani a kezelést.
2016. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el endokrinolókushoz, mert valószínűleg a hormonjaiddal van gond. Semmiképp se fogamzásgátlót szedj, az nem oldja meg ezt a bajt, csak elfedi, és ha abbahagyod, ugyanolyan szar ciklusod lesz.

19L

2016. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!