Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tablettát lehet...

Premens tablettát lehet folyamatosan szedni?

Figyelt kérdés
Azt írja, egy kúra időtartama 3 hónap, és én már 4 hónapja szedem. Nem tudom, hogy szedjem-e tovább szintentartás végett, vagy ilyenkor már nincs hatása. Nekem nagyon bevált a gyógyszer, mióta szedem, sokkal rendszeresebb a menstruációm, és nem akarok visszaesni. Mit gondoltok? Érdemes tovább szedni?
2016. jún. 29. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A megfelelő terápiás hatás eléréséhez a PreMens-t a kezelés első három hónapjában célszerű folyamatosan szedni. Ezt követően –egyéni tapasztalatok alapján- folytathatunk ún. intermittáló (1 hónap szünet – 3 hónap szedés), vagy akár folyamatos kezelést is, szünetek közbeiktatása nélkül.

Szerintem próbálj meg tartani egy hónap szünetet és utána megint 3 hónapot hogy lásd mi a helyzet, ha nem jó az az egy hónap akkor szedd folyamatosan, lehet.

2016. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!