Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alap lett volna a tenyésztés,...

Alap lett volna a tenyésztés, vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz az éves szűrésre plusz azzal a problémával, hogy viszket odalent, konkrétan a nagyajkak és környékükön. Vett mintát, mondta, hogy a hüvelyváladék tiszta, mondott valamit, hogy a vizsgálatból majd úgyis megtudjuk, van-e valami - ebből én arra gondoltam, hogy tenyésztést csinál, hogy van-e fertőzésem. Legnagyobb meglepetésemre ez nem történt meg, a hüvelyből vett minta állítólag csak a szűréshez, a citológiához kellett, ezt most tudtam meg, mikor megkaptam az eredményt, és hogy ezek szerint félreértettem. Annyi javaslatot kaptam tőle még a vizsgálatkor, hogy tengeri v. himalája sós ülőfürdőket vegyek és felírt még egy gynoflort hüvelyflóra helyreállításra. Én gondolom rosszul, vagy tényleg alap lett volna, hogy csináltasson egy tenyésztést akkor is, ha szemre normális volt a váladék? Ez egy magánorvos volt egyébként.

2016. júl. 1. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az en maganorvosom iszonyat ritkan csinal nekem. ( csak ha kèrem mert nagy a baj, vagy ugy erzem).sosem. tevedett. Mindig segitett az a keszitmeny, amit felirt.:) bizz benne vagy ha nemtudsz , akkor valts orvost.
2016. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!