Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampont használok és...

Ha tampont használok és elmegyek vele fürdeni akkor az a tampon nem fog vizzel megtelni?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam tampont ezért érdekelne a dolog.Válaszokat előre is köszönöm :)

2016. júl. 1. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne menj tamponnal fürdeni. Én szoktam minden tisztálkodás során hüvelyöblítést végezni, tamponnal ez nem lehetséges. Amúgy is jobb ha tisztász teszel be lefekvéshez, ami éjszakai tampon remélhetőleg. Nem azzal fekszel le, amivel egésznap mászkáltál gondolom.
2016. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kérdező itt élményfürdőzésre gondolt?
2016. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom strandra szeretnél menni :-)

Nem telik meg vízzel, ahhoz "túlságosan" mélyre fel kell tolni, hogy megtelhetne.

2016. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen strandra gondoltam.Bocsánat ha félreérthetően irtam a kérdést.Köszönöm a válaszokat :))
2016. júl. 1. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, bocs. Nekem a fürdésről azonnal az esti tisztálkodás ugrik be.
2016. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő. Ha laza a hüvelyizomzat, bizony fel fog jutni a víz, és meg fog telni a tampon, nem véletlenül nem javasolják a tamponnal való fürdőzést természetes vizekben. Ilyenkor a méhszáj is nyitott, és fogékonyabb vagy a fertőzésekre, szóval ha nem muszáj, ilyenkor kerüld a strandolást.
2016. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha extra sokaig bent vagy, akkor igen.

En ilyenkor egy huzamban soha nem vagyok bent. Egyszer ugy kaptam el vmit. Nemtudom h amiatt vagy sem, de azota nagyon konnyen kapok el minden nyavajat. Szoval ne legyel sokaig bent es 3-4orankent cserelj tampont. Foleg furdozes elejen vegen.:)

2016. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd vigyázok :)
2016. júl. 2. 15:47
 9/9 anonim válasza:
66%
de szar lehet lanynak lenni de jo hogy fiu lettem istenem koszonom
2016. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!