Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Pajzsmirigy betegségnélta...

SOS! Pajzsmirigy betegségnéltaláloztatok olyannal, akinek megmutatkozott a mensesén is a pajzsmirigy betegsége?

Figyelt kérdés
Mivel jár ez,esetleg lehet -e elhúzódó menses miatta,Ilyenkor mi a teendő?(az orvost azt tudom)
2010. ápr. 14. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
rendszertelenül jön meg.......
2010. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak gyanakszom erre a betegségre a tüneteim alapján,de 2 vetélés után nekem is rendszertelen lett az idáig rendszeres menstruációm. Én még csak most készülök laborba,szóval még pár hét,mire választ kapok. Neked már kimondták,hogy pajzsmirigy betegséged van? Alul vagy felül működik?
2010. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8:35-ös szió :) én csak most megyek jövő héten csütörtökön nőgyógyászhoz,mert már hetek óta vérzek és nem múlik el a mensesem...-szóval csak jár az agyam,hogy mi lehet vajon?:(
2010. ápr. 15. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd mesélj,mit mondott a doki! 8.35-s voltam.
2010. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia 8:35-ös-nagyon köszönöm az érdeklődésedet,és mindenképpen írok,hogy mi újság van-már csütörtökön írok szerintem...-köszönöm!
2010. ápr. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!