Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl vagyok néhány nőgyógyászat...

Túl vagyok néhány nőgyógyászati műtéten, de a problémáim nem szűntek meg. Elkezdtem egy MÁSIK utat, amelyen a fő problémának a nőiességem megélését látják. Tudnátok nekem abban segíteni, hogy pontosan mit is jelent megélni a nőiességet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de ahhoz hogy változtatni tudjak a dolgaimon konkrét válaszra lenne szükségem. Számomra meg ez az egy mondat egy általánosság. Már néztem tanfolyamokat, tánc órákat, mindent ami segíthet, de totál tanácstalan vagyok.

Ha lehet ne kislányok válaszoljanak, én sem az a korosztály vagyok már sajnos.


2016. júl. 5. 09:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez egybefüggő hogy kinek mit jelent a nőiesség megélése. Személy szerint nekem: olyan ruhák viselése amelyekben igazán szexisnek érzem magam, sminkeles, magassarku cipők viselése, flörtölés helyes pasikkal,illetve ha van valaki fix partner az is nagyon sokat tud segíteni.
2016. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*egyénfüggő, bocsi
2016. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az önmagad, adottságok elfogadását jelenti valamint azt hogy belülről sugározd hogy nő vagy, tisztában vagy vele és tudod használni is, látszik rajtad! Van erre könyv de tanácsadó is lifecoaching, aki tesztek és beszélgetés során jön rá hogy te milyen típusú ember vagy, mi passzol hozzád. Ehhez egyénileg kell egy tevékenység ami előhozza belőled ezt, meg kell születnie az igényednek erre.

Rúdtánc, beautyrobic, sminkelés, ruhák, partner segítsége, stb.

2016. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!