Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajkak fájdalma menstruáció...

Nagyajkak fájdalma menstruáció alatt. Mi lehet az oka? Más is tapasztalja?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Minden menstruációs ciklusom elején nyomásszerű fájdalmat érzek a nagyajkaimban, mintha valami mázsás súly nehezedne rájuk. Állás vagy guggolás közben erősödik a fájdalom. Néha olyan érzés is társul hozzá, mintha a méhem a hüvelyemen keresztül ki akarna csusszanni (pedig nem lóg ki a méhnyak a hüvelybe és nincs méhszájsebem).


Már öt nőgyógyásznál is voltam magánrendelésen ezzel a problémával, alapos kivizsgálásban is részesültem, de a végén mindegyikük csak legyintett. El vagyok keseredve.



2016. júl. 5. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha nekem is, közvetlenül mielőtt megjön.
2016. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem egyedi az esetem.


Kedves Válaszoló! Sikerült valamilyen megoldást találnod a fájdalom enyhítésére? Nekem eddig nem nagyon. :(

2016. júl. 6. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem nem is fáj elviselhetetlenül. A görcsök annál jobban kínoznak. De beveszek egy Advil fortét és az használ, nem fáj semmim.
2016. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én a görcsökre Apranaxot szedek, de általában 3-4 ciklus alatt egyszer kell bevennem, viszont a nagyajkak fájdalmára sem Nospa, sem Cataflam, sem ibuprofén, paracetamol vagy Algopyrin nem használ. :( Borogatással sem mentem semmire.
2016. júl. 6. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Szia. Tudom nem mai a kérdés de hátha olvasod kiderült mi a baj??pont ez van velem is lassan egy éve ( szülés óta)
2018. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!