Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek valamilyen tipp...

Valakinek valamilyen tipp alhasi fájdalomra? Terhességet ki lehet zárni?

Figyelt kérdés
Pár hete felfázással fordultam orvoshoz kaptam rá gyógyszert és úgy tűnt hatott. Csütörtökön lett vége a gyógyszeres kúrámnak azonban tegnap este megint fájt a hasam. Érzésre meg is tévesztett,gyomorrontásra gyanakodtam de a székletem pont ellenkezőjét mutatta és pisilés után a fájdalom is abba maradt. Terhesség kérdése is felmerült már nem tudok mire gondolni,bár kizártnak tartanám hiszen állandó vedekezéssel élek nemi kapcsolatot,baleset sem történt és a mensttuáció is a várt időben szokott módon bekövetkezett. Viszont kb. egy hónapja szeretkezés után nagy fájdalmaim voltak és másnap nem mondanám vérzésnek,pár csepp de még annyi sem. Majd ez el is múlt. Arra kövrtkeztettem hogy barátom megsértett szex közben. Nem tudom hogy van e össefüggés minden esetre hétfőre biztosan kiderül,de addig is valami tipp?

2016. júl. 9. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nem terhesseg.

Inkabb, ciszta, fertozes, gyullafas?

Elkell menni ezzel orvoshoz. Ha ciszta okozza es fajdalmakat erzel. Foleg sex utan, akkor a veszelyesebb ciszta, amitol endometriozis is kialakulhat. Legnagyobb into jel ha sex alatt/utan fajdalmaid vannak.

2016. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!