Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom nőgyógyásznál,...

Első alkalom nőgyógyásznál, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sajnos az édesanyám kiskoromban meghalt és apum nevelt fel. Ezáltal semmi ilyesmiben nem tud tanácsot adni.

Ha kérek időpontot és oda megyek mit kell mondjak, kivizsgálásra jöttem vagy automatikusan elkezd vizsgálgatni? Milyen kérdéseket fog feltenni? Az probléma hogy nem emlékszem mikor jött meg először? (csak úgy nagyjából)

A nő vagy a férfi nőgyógyász a jobb? Bele fog kötni abba hogy már egy éve elvesztettem a szüzességem, de csak most megyek el?

Az sztk-ban fizetni kell érte?

A válaszokat nagyon megköszönöm!

(18 éves vagyok)



2016. jún. 18. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Időpontkéréskor valószínűleg kérdezni fogják, hogy miért szeretnél menni. Ha megvan az időpont, odamész, bejelentkezel a recepción/kartonozóban TAJ-kártyával, felmész, szólítani fognak. A nőgyógyásznak el kell majd mondanod, hogy miért mentél, hogy ez az első vizsgálatod, és hogy már nem vagy szűz. Nem fog megszólni, amiért csak most mész el, sőt, dicséretes, hogy 18 évesen már figyelsz erre. Azt tudnod kell, hogy hány éves voltál, amikor először megjött, és az utolsó menstruáció első napját is meg kell majd mondanod. Fizetni nem kell érte, az pedig, hogy férfi vagy női orvost választasz, rajtad múlik, a legtöbben nőhöz mennek az első vizsgálatra. Ezen kívül valószínűleg rá fog kérdezni, hogy mivel védekezel, mióta élsz nemi életet, van-e valami betegséged, és szedsz-e valamilyen gyógyszert.
2016. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én magán nőgyógyászhoz megyek,igaz fizetni kell,de diszkrétebb a vizsgálat,a vizsgálóba csak az orvos megy be tehát vizsgálat alatt senki más nem lát be,és időpontra megyek, gyorsan sorra kerülök.Nekem ennyit megér.


Amikor bemegyek akkor megmondom rákszűrésre jöttem,megkérdezte mikor jött még először a mensim,rendszeres.


Aztán megkért menjek át a vizsgáló ágyhoz,ott alul levetkőzöl,nadrágot,bugyit lehettem,z okni marad.Felültem a vizsgáló ágyhoz,a z ágy vége felé csúsztak le zenékkel,a lábtartókra tettem a lábam.Jött az orvosnő kesztyűt húzott és egyik ujját a hüvekyedbd tette,a másik kezével a hasam végig nyomkodta kitapintotta a méh fekvését,majd kihúzta az ujját a hüvelyedből,kacsát betette utána a hüvekyedbd,ezzel tudja a hüvely tágítani,majd egy kis pálcikával a kacsába keresztül a hüvelyedből nyúlva sejt mintát vett és pálcikát,kacsát kivette és öltöztették is fel (én nőhöz akartam menni mert alapból szégyenlős vagyok,így hosszú felsőbe is mentem,h a sztk-s rendelésre készült akkor is jobb ha szoknyában,vagy hosszú felsőbe mész el mert ott van hogy előbb a vetkőzöbe kell menni és utána az orvoshoz,m ég se pucér termékkel kelljen oda menni és beszélgetni vele. )


Picit vérzés lehet vizsgálat után,legyen a bugyidba tisztasági betét.

Ha nagykorúként freemailen címen youtube leregisztrálsz akkor videót tudsz a vizsgálatról megnézni.

2016. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nőnél is voltam, férfinél is, mostmár férfihez járok magánba. 10.000 - 15.000 körül van a vizsgálat magánrendelésen, de megéri.
2016. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Valaki tud jó magánorvost mondani Budapest környékén? Olyat aki nem 30.000-ért vizsgál meg? (mert olyat is láttam :/ )

2016. jún. 19. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
8-12000 ft kb a tarifa.Sok orvos a neten is fent van és a vizsgálatok árai is fent vannak,hisz valaki csak fogamzásgátlót írat fel.
2016. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Női orvost keress első alkalomra, azért az elviselhetőbb.
2016. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!