Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdésem a korábbi pozitív...

Kérdésem a korábbi pozitív teszt utáni negatív teszt és az ismét halvány pozitív alapján elképzelhető-e hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó rendes menzeszem május 11-én volt a június havi rendszertelen és kevés volt, másfél hetet késett, 7 napos volt viszonylag kevés, előtte rendszeresen havi pontossággal jött öt napig tartott, Nőgyógyászaton megvizsgáltak semmi rendellenességet nem találtak. Párommal babát szeretnénk, nem védekezünk, fogamzásgátlót sosem szedtem. Egy hete erős bal oldali alhasi fájdalmaim voltak elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta vagy petefészek vagy vastagbél gyulladásom van, kaptam gyógyszert, de tekintettel arra, hogy a rendes ütemben érkező menzesznek ekkor kellett volna megjönnie, ha az előtte havi késés nem lett volna csináltam a gyógyszer előtt egy terhességi tesztet, amely egyértelműen pozitív lett. Pár nap múlva a tesztet ismételve negatív eredményt kaptam. tegnap reggel első vizeletből ismételt tesztet csináltam (facelle), hiszen ha a késést figyelembe vettem akkor már tegnap a menzesznek meg kellett volna jönnie, de nem jött. A teszt halvány 2. csíkkal pozitív lett. Ma reggel kontoll xepil teszt negatív lett, de alhasi fájdalmak meg vannak ma émelyegtem is, átlátszó hüvelyi folyás van és alhasi szurkálások. Kérdésem a korábbi pozitív teszt utáni negatív teszt és az ismét halvány pozitív alapján elképzelhető-e hogy babát várok? Válaszát előre is köszönöm!
2016. júl. 13. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!