Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Nagyon szexéhes vagyok már-már kórosan vagy talán azért ez erős kifejezés. Nagyon szeretem a szexet ez tény de nem voltam sok lánnyal. 2 éve van barátnőm és vele fantasztikus a szerelem de szex téren lehet mást kívánnék- nem partnert, hanem más fajta szexet- mára megtanultam "normálisra" csökkenteni az igényemet és az érzelmeket az előtérbe hozni- ez alatt havi 1-2 alkalmat értek és az is az érzelmekről szól inkább- Szeretem és nagyon jó vele a szerelem de szexben nekem kicsit nehéz eltuskolni a vágyaimat. Mert ez is nagyon jó de vágyok kicsit többre.

Tudom sok ez így de nagyon fontos lenne nekem!!! Kb. féléve kaptam elhajlási engedélyt is - amiről véleményt meg bármi féle beszólogatást nem kérek- csak tanácsot és segítséget, mert nem tudom mi tévő legyek.

19 éves Szegedi vagyok sportos testalkattal. Előre is NAGYON köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 27. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kaptal elhajlási engedélyt, akkor elj a lehetoseggel es hasznald ki.

Havi 1-2 alkalom az szerintem siralmas a te korodban.

Mi heti egyszer, pedig en 30-on a parom pedig 40-en tul van es szerintem ez is irto keves, de a karrierunk miatt mi nem is talalkozunk hetkozben csak 7vegen!


A te korodban ez tok normalis h ennyire vagysz ra, ne erezd ugy hogy ez beteges.

Tovabba ne akard eltusolni, eltemetni a vagyaidat, mert kesobb baj lehet belole! De most komolyan. Lehet, hgy egy ittas buliban annyira elborul az agyad hogy megprobalsz valakit megeroszakolni. Lehet hogy ezt most tulzasnak erzed, de sok problemanak az oka az elfojtott sexualis vagy! Beszelj a baratnoddel, csak o tud rajtad segiteni!

Ha nem, akkor tessek sexpartnert keresni.


Arra meg, hgy szegedi/sportos arra senki nem kivancsi ;)))

2012. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, h elhajlási engedély?

Talán megpróbálhatnál beszélni erről a barátnőddel, és közösen találni vmi megoldást, mert ha sokáig probálod elfolytani ezt a dolgot, előbb utobb belefásulsz és tönkremegy a kapcslat, v pedig titokban jársz majd vki máshoz, aki kielégiti a vágyaidat.

2012. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lelkiismeretedet ezek szerint még nem altatta el teljesen a mai beteg társadalom szexuális gátlástalansága. Ez jó!

De úgy veszem ki a szavaidból, hogy még nem látsz egészen világosan a szexualitás kérdésében. Nem érted, hogy a nemi vágy (hasonlóan a pénz utáni sóvárgáshoz) olyan dolog, amit meg kell tanulni kordában tartani.

Minél gazdagabb az ember annál nyerészkedőbb, fösvényebb... És minél jobban enged szexuális vágyainak, annál jobban a rabjává válik, annál nagyobb változatosságot keres. Sohasem elégül ki a kéjvágy, csak akkor, ha megtalálja valaki az igazi beteljesülést egy hűséges (kizárólagos és végleges) kapcsolatban (házasságban).

Az igazi, teljes szexuális élmény a két személy lelki egységén, teljes elköteleződésén múlik. Még ha naponta szexelnél különböző partnerekkel, ezerféle pozícióban, mindenféle "extrával", akkor sem tudnád meg mit jelent az igazi szeretet, az önzetlen hűséges egyesülés, a másik teljes megismerése. Persze, vonzó dolog a kiüresített, felszínes, élvezkedős szex is, de nagyon veszélyes és minden esetben ártalmas. A "teljes önátadás" viszont nehéz ugyan, de az egyedüli lehetséges útja a lelki beteljesedésnek.

2012. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért vagy szexéhes, mert havi egyszer szexelsz a barátnőddel te majom :D
2012. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!