Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van korhatár a tampon használa...

Van korhatár a tampon használatához? Lehet valami probléma? Tapasztalatot mond valaki?

Figyelt kérdés
Úgy sikeredett, hogy a Horvátországi nyaralásunk pont akkora fog esni mikor megjön... Mivel betétet a vízbe nem vihetek ezért marad a tampon, de még sose használtam tampont(13 éves vagyok) és kicsit félek, hogy fáj majd vagy kényelmetlen lesz.Természetes anyukámat is megkérdezem de pár tapasztalatot mondanátok, hogy milyen volt az első alkalom a tamponnal?

2016. júl. 22. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%
Én írtam, hogy nyálazd be az ujjad előtte, eléggé le lett pontozva, igazából nem értem miért, mert úgy tényleg könnyebb betenni. Amikor pl tampont cserélsz, kiveszed a tampont, akkor éppen nem véres belül, mert a tampon felfogta, szóval olyankor az új tampont nehezebb betenni. Illetve a menstruáció vége felé is már kevesebb vér van, akkor is nehezebb. Meg amúgy is egyénenként változik, van akinek sok vér jön ilyenkor, neki lehet tényleg könnyű ujjbenyálazás nélkül, de akinek csak kevesebb a vérzése, annak nehéz lehet.
2016. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok és a sok tanácsot! 😉
2016. júl. 23. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!