Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két nappal ezelőtti edzés...

Két nappal ezelőtti edzés után, tegnap este és ma reggel barna vizeletem volt. Az izomlázzal együtt el fog múlni?

Figyelt kérdés
Hosszú kihagyás után újra konditerembe mentem, ahol egy edző mondta, hogy miből mennyit csináljak. Ennek az eredménye az volt, hogy másnap a kezeimet alig tudtam még megmosni is. Betudtam az izomláznak. Tegnap este barna színű lett a vizeletem, utánaolvastam mi ez. Lementem a sürgősségire, ahol az orvos azt mondta, hogy a hirtelen sok edzés miatt az izmok szétszakadtak, sok folyadékot kell innom, és helyreáll. Viszont azért aggódok, mert a neten nem ilyen egyszerű ez a folyamat, ott kezelésekről írnak. Egyébként ma reggel megint barna volt. Aki járt már így edzés után, elmúlt neki az izomláz megszűnésével? Ma reggel viszonylag már tudtam használni a kezeimet. Köszönöm a segítőkész válaszokat. :)

2016. jún. 27. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez valami komolyabb gond lesz.
2016. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gratulalok az edzonek. Bemesz az utcarol, es letepi az izmaidat. Mindenkinek sajat magaba legjobb edzoje, es motivatora. Olvassatok, tajekozodjatok, tervezzetek es valositsatok meg. Tanacsot erdemes fogadni, de a te testeddel csak te magad erzed, mit kell tenni, hogy hasznos legyen szamodra. Mielobbi gyogyulast.
2016. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebookot olvasd el, aztán shop.builder alapismeretekben lévő kezdő edzéstervet tanulmányozd át, az ilyen kontár "edzőt" meg nagyívben kerüld el...
2016. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, innentől azt csinálom amit én jónak érzek. De akkor ez várható hogy elmúlik ahogy az ügyeleten mondták, vagy menjek dokihoz mégis?
2016. jún. 27. 07:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Most voltam wc-n jóval világosabb volt! Reggel óta megittam majdnem 1,5 l vizet. Talán alakul valami, délután pedig a háziorvoshoz azért elmegyek. Azthittem jó dolog lesz, hogy segít a kezdetekben egy edző, de itt is igaz, hogy mindig magadra hallgass. Köszönöm nektek, de írjatok még nyugodtan ha van tapasztalat, vagy ötlet, jó érzés hogy segítetek. :)
2016. jún. 27. 08:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Igyál többet, ha 2-3 napon belül rosszabbodsz, vagy nincs változás, akkor doki.



Az edződ jó nagy s eggfej, sajnos Magyarországon az edzők nagyrészére teljes homály jellemző. Nem csoda, egy személyi edzői tanfolyamot el lehet(ett?) végezni egy hétvége alatt. Én ehhez az edzőhöz az életben nem tenném be a lábam többet-és mindenkit lebeszélnék róla-, hogyha esetleg vásároltál tőle előre edzéseket, akkor én lemennék hozzá és megmondanám, hogy adja vissza a pénzemet, mert egy normális edző ilyet nem csinál.

2016. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fizetni nem fizettem szerencsére, új bérlet vásárlásakor két edzés ingyen jár. De a másikra már nem fogok igényt tartani, és a helyet is meggondolom. Pedig elég jó neve van itt nálunk.
2016. jún. 27. 09:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy segítség nem leszek, annyit tudok mondani hogy igyál rengeteg vizet továbbra is! Az orvos majd úgyis megmondja mi volt a gond.
2016. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Átmozgató teljes test edzést csinálj az első pár hónapban. Aztán ugyan ezzel a teljes test edzéssel kezd el progresszívan emelni a súlyokat.
2016. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál, két hét múlva elküldött vérvételre és vizelet vizsgálatra, addigra kiderül mennyire stabilizálódott a jelenlegi helyzet. Azt mondta a barna vizelet folyamatosan tisztulni fog, amíg a felszabadult fehérjék ki nem ürülnek. A sérült izmok addigra meggyógyulnak, talán nem történt szalagszakadás sem. Minimum 3 liter folyadékot kell innom naponta. Nem egyedi az esetem, aki hirtelen, és hosszú edzéssel kezdi a testépítést, az így jár. Csak tényleg az dühít, hogy mindez egy tapasztalt edző mellett történt. Bízok benne hogy semmi hátrányom nem lesz ebből, mert már most is sokkal jobban vagyok mint pl reggel. Ezt most örökre megjegyeztem. És köszönöm nektek még egyszer, akik napközben tartottátok bennem a lelket. :)
2016. jún. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!