Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reménytelen küldetés 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen küldetés 20 évesen egy 40-50 körüli nőt megfektetni?

Figyelt kérdés
Mennyire általános ez? Akik voltak már ilyen korú nővel írhatnának, akár privátban is. Mivel nyerték meg őket stb... érdekelne. Köszi a válaszokat előre is.
2015. okt. 7. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon is általános már, mivel a nők is kiakarják próbálni milyen fiatallal szexelni.


Ha nem vagy alacsony és a péniszed legalább 16 cm akkor reális esélyed van náluk.


Méreteid ?

2015. okt. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
180 cm és 14,5 cm a péniszem mereven, a vastagsága 4,2. Semmi extra ahogy látod sőt...
2015. okt. 7. 01:28
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy. Képzeld már magad a helyébe egy 40-50 évesnek.
2015. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hülyeség, hogy a 40-50 éves nők ki akarják próbálni, hogy milyen fiatallal. Elvégre ők is voltak fiatalok, amikor szintén fiatallal szexelhettek... Csak az elkeseredett vénasszonyok engednek be fiatal pasikat a bugyijukba "legalább ez meghúz" alapon. Neked meg lesz lehetőséged ilyen idős nőket dugdosni bőőőven, mikor már nem leszel fiatal. Addig válogass a szép ifjú lányok között, majd 20 év múlva visszasírod őket... ;)Ne a ráncos, elhasznált punára hajts.
2015. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én az ilyen nőkért vagyok oda jelenleg, és mindenképp szeretnék egyet akár kapcsolatra is.
2015. okt. 7. 05:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem eselytelen szerintem :) sot sok no ennyi idosen el van hanyagolva es a nok meg ilyenkor is kivanjak a szexet. Inkabb csak szerencse kell ehezz. Es ezek a nok otven evesek tehat husz evesen nem igazan eltek ki magukat. Proba cseresznye ;)
2015. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én itt is több érettebb nőt szedtem fel.
2015. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Anyakomplexusos... :D
2015. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nkem a legfiatalabb 17 éves kissrác volt és szűz. Sztem sok 40 körüli nő szexelne fiatal srAccal de én mondjuk kapcsit nem akarnék velk max baratsag és sex.
2015. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Csak az elkeseredett vénasszonyok engednek be fiatal pasikat a bugyijukba "legalább ez meghúz" alapon."


Hogy ez mekkora butaság...

Egy vénasszony :)

2015. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!