Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet a punci puki ellen...

Mit lehet a punci puki ellen tenni? 12/l

Figyelt kérdés
Otthon ha szertornázom (főleg kézenálláskor),vagy ha csak egyszeruen tornázok(főleg felulélek) mindig punci pukizok. De suliba is mindig kell felulesezni. Mit fognak gondolni az emberek ha megtortenik? Mitől lehet és mit lehet ellene tenni?
2016. aug. 7. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Hát, majd ha szexelsz, milyen remek lesz. :/ Tapasztalat...
2016. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Mellesleg még hány kérdést tervezel feltenni róla?
2016. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg ez az egyetlen kérdésem erről..
2016. aug. 7. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Kit érdekel ki mit gondol... mások is szoktak pukizni,kaksizni stb. Másfelől ennél nagyobb gondod ne legyen...
2016. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%
Gatizmok lenti izmok erositese. Menj el intimtornat megtanulni. Illetve kerd meg anyukadat vigyen el egy rendes nogyogyaszhoz
2016. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Én is szertornázok.Szerencsére csak kicsiket pukizik a puncim azt is főleg ha ülve vagyok.Amúgy a spárgáknál stb.nem szokott előfordulni mert nyitott egy kicsit a puncim mindig mert a szem.ajk. nem zárnak teljesen.

11L

2016. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 maci 1 ***** válasza:
17%
hat egy elektoronikos szerelhet egy potenciometert a kis pinadra szal azzal leveszed a hangerot mikor durentene a pinad
2016. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt nem szégyelnèm kérdező 🙂
2021. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!