Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a szex minden...

Miért fáj a szex minden alkalommal? :' ( 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ahogy kérdés végén írtam, 18 éves vagyok. 17 évesen voltam először együtt fiúval, és azóta rendszeresnek mondható a szexuális életem. Hosszabb vagy rövidebb kapcsolatok, de szinte mindig van valamilyen.

Viszont azt tapasztaltam, hogy kb fél perccel az után, hogy a pasi a hüvelyembe tolja a farkát, a hüvelybemenetem iszonyúan fájni kezd. A gátnak az elülső(a hüvelybemeneti) oldala rettentően feszül, és az egész olyan, mintha égne.


A barátom azt mondja, hogy azért, mert nem figyel rám eléggé, de ez hülyeség. Síkosítóval, úgy, hogy előtte fel is izgat, még úgy is jelentkezik ez a fájdalom.


A hüvelyem nem fáj, csak a bemeneti rész, és a gáttájéknak az a része, amit fentebb írtam.

Kicsit parázok már, mert nagyon idegesítő, és bosszantó, hogy fejben már vadul szexelnék vele, közben meg, a valóságban, sírok, annyira fáj.

Utána, ha kiveszi, egy ideig érzékeny, pár percig, és nem is viselem el, ha hozzám ér, annyira fáj.


De mikor másnap haza megyek, már nem fáj, sőt, éjszaka sem, ha mondjuk alszok, de ha reggel velem akarna lenni, vagy este megint, akkor megint érzem ezt a fájdalmat.


Tegnap éjjel átmentem hozzá, és vele akartam lenni, és szexeltünk is, de nem mentem el se én se ő, mert annyira fájt, hogy nem volt ennek értelme. És próbáltam magamban mondani, hogy nem fáj, nem fáj, nem fájhat, és olyankor nagyon furcsa volt, mintha felébrednék, vagy nem is tudom, mert mikor ezeket gondoltam, és azt, hogy szeretem őt, akkor egészen mást éreztem, valami nagyon furát. Olyasmit, mintha az egész testemet kirázná a hideg, ami egyszerre borzalmas és hihetetlenül jó. És nem tudom igazán, mi volt ez, mert amikor ilyet éreztem utoljára, az nagyon régen volt, amikor először rakta be egy pasi a fenekembe a farkát. Az pontosan ilyen érzés volt, hogy nem tudtam jó e, vagy rossz, de nem akartam, hogy kivegye. Nem tudom jobban leírni. :////


Még annyi, hogy most volt egy 9-10!!! napos vérzésem, ráadásul nem is 28 nap volt a szünet az előzőhöz képest, hanem csak 17 nap. És elvileg már egy éve tutira beállt 7 nap vérzés+28 nap pihenővel, de most ez is jött így, és már nem tudom mi lehet a gond.

Voltam már nőgyógyásznál tavaly elég sokszor, és semmi olyat nem talált, ami tartósan okozhatna ilyen fájdalmat.


Egyszer volt egy ciszta, de az elmúlt, és egyszer volt egy nagyon csúnya fertőzésem, pont a 18. szülinapom előtt, azaz tavaly nyáron, ekkoriban. Akkor egy genitális herpeszt kaptam el, ami megkeserítette az életemet eléggé, de meggyógyultam abból is. Azon kívül soha semmi nem volt, bár a herpesz kezdeti tünete(egy vágás szerű apró seb) ki szokott jönni a hüvelybemenetnél, főleg menses idején, de azt bekenem és elmúlik, nem is érzem.


Szerintetek mi a fene van velem?

Szeretnék a barátomnak és magamnak is örömet okozni, de ez így inkább szenvedés...

Tapasztalatoknak is nagyon örülnék, ha vki járt hasonló helyzetben...



2016. aug. 9. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nőgyógyásszal kellene megnézetni
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Elképzelhető, hogy feszül a szűzhártyád. De az mondjuk ki szokott tágulni, ha nem szakad át, de lehetséges, hogy a fiatal korod miatt a táguláshoz nem elég rugalmas, viszont át nem szakadt, és azt érzed. Kézzel meg tudod tapogatni, hogy az van-e ott?
2016. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen testhelyzetekben van az aktus?

Nem csak egyféle testhelyzetben van ez a probléma?

2016. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez is lehet:

[link]

a félelem az nagy úr:((

2016. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2-3-mat én írtam, de csak most jutottam el a herpeszig olvasásban. Az tudod, soha nem múlik el, örökké fertőzöl, és rendszeresen kijöhet rajtad. Elképzelhető, hogy állandóan jelen van valamilyen szinten a sebesedés, és az okozza a fájdalmadat. Vagy a fiú fertőz vissza vele mindig, miután már elkapta Tőled.
2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Karatézok, szóval annyiszor rúgok fej fölé, és az edzéseken annyiszor kell spárga a nyújtáshoz, hogy szerintem már az előtt elszakadt a szűzhártyám, hogy valaha láttam volna :D

Azt sem tudom hogy néz ki...


A másik, a pózok... mindenféle pózt próbáltunk. Mindegyikben fáj. De hátulról egyenesen gyötrelmes, pedig azt régebben kedveltem.(Másik fiúval.)


A herpeszem pedig csak akkor fertőz az orvos szerint, ha a hólyagok megjelennek és kifakadnak. A seb csak annak a jele, hogy jelen van a szervezetemben, de azzal nem fertőzök. Ez az egyik, a másik pedig, hogy a herpesz miatt nem egyből és nem így fáj. Ha pedig belül lenne herpeszem, hidd el, tudnám... Roppantul gusztustalan dolog, azonnal felismerem. De szedek rá gyógyszert is, úgyhogy semmi esetre sem fertőzök, még vizsgálatot is csináltunk, h a barátom nem kapta e el, de nem.


És aki írta h nőgyógyász mondja meg... nem olvasta el rendesen, ott már próbálkoztam...

2016. aug. 9. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:

"szerintem már az előtt elszakadt a szűzhártyám, hogy valaha láttam volna :D "


:)) Hát nézd, az enyém megvan, nem olyan szakadékony az, ez olyan, mintha a hüvelyedtől várnád, hogy elszakadjon terpesztől vagy ugrálástól.:):)

2016. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A herpeszem pedig csak akkor fertőz az orvos szerint, ha a hólyagok megjelennek és kifakadnak."


Én tavaly állítottam össze az stdinfo.hupont.hu oldalt, és emiatt folytattam a neten olvasmányokat, hogy oda korrekt infókat írjak. Linkeket is tettem be. (házpatika, webbeteg, synlab, laboratoriumkft, stb.) Emlékeim szerint van olyan herpesz, ami mindig fertőz - érdemes megkérdezni biztos ami biztos alapon az STD-rendelésen a bőrgyógyászt, illetve felhívni a mikrobiológiai laboratóriumot, szivesen magyarázzák a leleteket ők is.

Egyébként az STD-rendelést ha még nem próbáltad, akkor érdemes őket megkérdezni az itt megkérdezett problémádról is.

2016. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha tudtok mondani nekem infókat a barátod kivizsgálásáról, örömmel veszem, a honlapomon még nincsenek fiúkkal kapcsolatos infók, pedig nagyon szeretnék kitenni azt is.:)
2016. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, van olyan, hogy egy lánynak teljesen kiszakad, van vagy 8 féle lehetőség a mérték tekintetében, hogy kinek mennyire van kiszakadva, beleértve a teljesen épet is, és a teljesen kiszakadtat is... Itt is van a kép(ne egyetek közben -.-"):

[link]


Nekem anno megcsináltak csomó labort meg ilyesmiket, magándokinál persze,de azt mondom, megérte.

Az akkoriban lévő partnereimnek szóltam(úgy értve akkorinak, hogy akivel egy hónapja voltam annak is, de am akkoriban 2 fiúval voltam mondjuk úgy közelebbi viszonyba, és a későbbi partnerem a mostani barátom) , hogy nézessék meg magukat.

Egyikük lesz.rta, és valszeg tőle kaptam am, a másik pedig nagyon komolyan vette. Ő kórházba ment, magánrendelésre, és még 3 hónapig vizsgáltatta magát, nehogy engem megfertőzzön...(kis aranyos :) )

Semmi baja nem lett!! A másik fiún se jött am ki, aki nem vizsgáltatta meg magát, szóval csak én szenvedtem...

Aki vizsgálatra ment az kapott gyógyszert stb stb aminek ugye az a lényege, h pont azért, h a visszafertőzést elkerüljék, a pár mindkét tagjának fogyasztania kell.

A genitális herpesz am kifejezetten a nemi szerveket érintő herpesz, de tudni kell, hogy a hely miatt kapja ezt elsősorban. Ajakherpesz is lehet genitális, gondolom nem kell magyaráznom, hogy lesz belőle genitális...(Én arra tippelek, így kaptam el. kb 200%)


Szóval ja, ez egy egyszerű vírus volt, ami elég kínzóra sikeredett. De nem egy ilyen különlegesség, és tényleg csak akkor fertőz, ha elburjánzik és a lé elkezd folyni. Az a fertőző. Tiszta genny lesz mindened, meg feldagad, nem tudsz ülni stb stb... ja, és marha undorító.


De szerintem ez akkor sem attól van, mm h fáj a szex.

Vmi ötlet még esetleg?

2016. aug. 9. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!